banner1365

banner1496

banner1499

banner1334

Başkan Kılıç, Samsun Canlı Haber’e konuştu

banner1357

Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, göreve geldiği günden itibaren ciddi çalışmalar yaptıklarını belirterek, “İlçemizdeki trafik ve otopark sorununun çözümüne ilişkin çalışmalar yaptık. Temizlik seferberliği başlattık. Halkımızın yol taleplerini karşılıyoruz. Bunları teşekkür için değil hizmet için yapıyoruz” dedi

SAMSUN SOKAK RÖPORTAJI 24.10.2018, 09:25 24.10.2018, 11:15
232
banner1353
banner1375

Samsun’un en büyük ilçelerinden Bafra'da röportajlarını gerçekleştiren Samsun Canlı Haber TV ekibi, Belediye Başkanı Hamit Kılıç ile görüştü. Başkan Kılıç, Samsun Canlı Haber TV Genel Yayın Yönetmeni Mahmut Erdoğan’a göreve geldiği günden itibaren yaptıkları çalışmalar hakkında bilgi verdi. 

YOL İSTEKLERİNİ KARŞILADIK
Bafra’da göreve geldikleri günden itibaren ciddi çalışmalar başlattıklarını belirten Başkan Kılıç, “Özellikle vatandaşın yoğun isteği olan yol konusunda öncelikli ihtiyaçlar karşılandı. Köylerde asfalt ihtiyacı olan yerlere asfalt, beton ihtiyacı olan yerlere beton temin ettik. Bunun yanında merkezde de ciddi bir asfaltlama yaptık. Park ve bahçelerimizin faaliyetleri devam ediyor” dedi.

TRAFİK SORUNUNU ÇÖZDÜK
Bafra’nın trafik sorununun bulunduğunu, bunun için de çalışmalar yaptıklarını ifade eden Başkan Kılıç, “Bafra’daki trafik sorununu çözmek amacıyla; büyük bir alanı otopark yaptık. Şu anda ciddi bir araç parkı var. Bunun yanında bölgesel otoparkları devreye sokmaya başladık. Bunların birkaç tanesini düzenledik ve mahalle aralarına otopark düzenlemeleri yaptık. Şehirde temizlik seferberliği başlattık. Bu konuda da vatandaşlarımızdan güzel dönüşler geldi. Tabi ki biz bu hizmetleri teşekkür etsinler diye yapmıyoruz. Bu şekilde devam edeceğiz. Bu hizmetler yapılması gereken hizmetler. Bir şehrin trafik ve park sorununun çözülmesi gerekir” diye konuştu.

HEM İYİ HEM KÖTÜ GÜNDE 
Vatandaşların daima yanında olmaya gayret gösterdiklerini belirten Kılıç, “Cenazede, düğünde, bayramda vatandaşın yanında olmak gerekir. Vatandaş belediye başkanını yanında görmek ister. Biz bu konuda da vatandaşın yanında olmaya çalışıyoruz. Taziye çadır uygulamamız başladı. Bir cenaze olduğu zaman ekibimiz oraya gidiyor. Taziye çadırını kuruyor ve cenaze sahibine herhangi bir mahal vermeden yükünü azaltıyoruz. Bunlar sosyal belediyecilik anlayışımızla örtüşen şeyler. Vatandaşımızın hem iyi hem de kötü gününde yanında olduğumuzu hissettirmeye çalışıyoruz” dedi. 
 
Haber: Emre ÖNCEL
 

Yorumlar (0)
27°
az bulutlu
Namaz Vakti 11 Temmuz 2020
İmsak 03:08
Güneş 05:05
Öğle 12:45
İkindi 16:44
Akşam 20:16
Yatsı 22:04