banner1365

banner1469

banner1345

banner1468

Bafralılar’dan Zihni Şahin yorumu: ‘Onur verici…’

banner1357

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanlığına seçilen Zihni Şahin’e Bafralı vatandaşlardan tam destek geldi

SAMSUN SOKAK RÖPORTAJI 04.05.2018, 14:03
banner1353

24 Haziran seçimleri öncesinde AK Parti Samsun Milletvekili Aday Adaylığı için Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevini bırakan Yusuf Ziya Yılmaz’dan boşalan koltuğa meclis üyelerinin oylarıyla Zihni Şahin getirildi. Samsun Canlı Haber TV ekibi de 9 yıldır Bafra’da başkanlık görevi yürüten Zihni Şahin’i vatandaşlara sordu. Bafralılar, Şahin’in başkanlığı için büyük bir sevinç duyarken, “Onur verici bir durum oldu. Başkanımız Bafra’yı unutmayacaktır” dedi.


ÇOK YERİNDE BİR KARAR OLMUŞ
Erdem KIDIL:  Bir Bafralı olarak bu durumdan çok memnunuz. Bu zamana kadar Bafra’mız için yaptığı projeleri de takdir ediyorduk. Eminim ki daha fazlasını Samsun için yapacaktır. Çok yerinde bir karar olmuş başkanımızın Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı olarak seçilmesi. Başkanımızdan isteğim istihdam konusunda gerekli çalışmalara biraz daha yoğunluk göstermesidir. Bir de Bafra’da ki otopark sorununa çözüm getirmesi gerekiyor. Park konusunda fazlalıkla vatandaş olarak sorun yaşıyoruz. Başkanımıza yeni görevinde başarılar dilerim.

BAHRA HALKI İÇİN ONUR VERİCİ 
Adil BESTİL: Allah hayırlı etsin. Valla bizim Bafra halkı için oldukça onur verici bir durum oldu. Belediye Başkanımız çok değer verdiğimiz sevdiğimiz bir insandı. Bafra’nın has bir insanı olarak bu olay sonrasında bize büyük sevinç yaşattı. Allah hayırlı uğurlu etsin yeni makamında. Başarılı olacağı konusunda en ufak bir şüphemiz yok. Sadece Bafra’ya değil bütün Samsun’a fazlasıyla katkısı olacaktır.
 
HEM BAFRA HEM SAMSUN İÇİN GÜZEL ŞEYLER OLACAKTIR
Zübeyde ÖZEN: Herkes için hayırlı olsun. Umarım hem Bafra hem Samsun için güzel şeyler olacaktır. Başkanımız Zihni Şahin’e yeni görevi olan Samsun Büyükşehir Belediye Başkanlığı’nda başarılar diliyorum.

BURADA OLDUĞU GİBİ YENİ GÖREVİNDE DE 
BAŞARILI OLACAK

Erol ÇALIŞKAN: Hayırlısı olsun herkes için. Benim inancım yeni görevinde sayın Zihni Şahin hem Bafra’ya hem Samsun’a şu ankinden daha faydalı hizmetler yapacaktır. Bütün vatandaşların düşüncesine saygım var fakat ben başkanımızın burada olduğu gibi yeni görevinde de başarılı olacağını düşünüyorum.

 
BAŞKANIMIZ GİTSE BİLE 
BAFRA’YI UNUTMAYACAKTIR

Mehmet KOÇ: Ben başkanımızı canı gönülden tebrik ediyor ve başarılar diliyorum kendisine. Başkanımızın zamanından beri yaptığı hizmetleri unutmayız. İnanıyoruz ki yeni görev yerinde bu hizmetler artarak devam edecektir. Başkanımız gitse bile Bafra’yı unutmayacaktır. Bu halk da kendisini unutmayacak.

VATANDAŞ OLARAK HER ZAMAN ARKASINDAYIZ
Hanife ÖNDER: Bizim için iyi oldu. Memleketimizin insanı böyle mevkilere geldiğinde bizim içinde gurur verici oluyor. Ben başkanımızı tebrik ediyorum. Biz vatandaş olarak her zaman kendisinin yanındayız.

HİZMETLERİNE SAMSUN’DAN DA DEVAM EDECEKTİR
Satı KOÇ: Bu sonucun bize fazlasıyla katkı getireceğine inanıyoruz. Hizmetlerine Samsun’dan da devam edecektir sayın başkanımız. Sonuçta memleketimiz insanı. Tabi ki mutlu olduk. Kendisine başarılar diliyoruz.

HEM İLİMİZ HEM DE İLÇEMİZ İÇİN HAYIRLISI OLSUN
Şenol DURSUN: Allah yolunu açık etsin. Hem ilimiz hem de ilçemiz için hayırlısı olsun. Ben bu sonucu çok olumlu karşıladım. Hem Samsun’umuza hem de Bafra’mıza çok fazla katkısı olacaktır. Yatırım anlamında ilçemizin de fazlasıyla memnun olacağı projeleri kendisinden göreceğimize tüm kalbimle inanıyorum


HEPİMİZİN AKLINA BAŞKANIMIZ ZİHNİ ŞAHİN GELDİ
Recep TÜKEL: Eski belediye başkanı Yusuf Ziya Yılmaz’ın yerine biri atanması gerektiğinde şüphesiz hepimizin aklına başkanımız Zihni Şahin geldi. Bir Bafralı olarak bu sonuç bizi fazlasıyla memnun etti. Bu sonucun bize getirisi tabi çok olumlu olacaktır. Ben başkanımızın hizmetlerini beğenen biri olarak daha fazlasını artık ilimiz için yapacağını, tabi bunları yaparken Bafra’yı da hiçbir zaman unutmayacağına inanıyorum.

ZİHNİ ŞAHİN’İN ÇOK BAŞARILI OLACAĞINI DÜŞÜNÜYORUM.
Aliye EROĞLU: Ben insan ayırmam. Kim daha başarılı olacaksa o gelsin isterim. Tabi Zihni Şahin’in de çok başarılı olacağını düşünüyorum. Zaten bu kararı uygun görenler de böyle düşünmüş olacaklar ki Samsunumuzun yeni başkanı Zihni Şahin oldu. Bu yolda ona sağlık, sıhhat ve başarılar dilerim.

Röportaj: Caner AKYÜZ – Mustafa TOGUR

Yorumlar (0)
açık
Namaz Vakti 10 Aralık 2019
İmsak 06:10
Güneş 07:43
Öğle 12:33
İkindi 14:52
Akşam 17:12
Yatsı 18:39