banner1365

banner1469

banner1345

banner1480

Atakumlular Şahin'i istiyor

banner1357

Samsun Canlı Haber TV ekibi, seçime sayılı günler kala, Atakum'da seçimin nabzını tuttu. Vatandaşların çoğu, Cumhur İttifakı Adayı Zihni Şahin'i desteklediklerini dile getirdi

SAMSUN SOKAK RÖPORTAJI 14.03.2019, 09:39 14.03.2019, 11:00
banner1353
banner1375

Samsun Medya Grubu'na bağlı Samsun Canlı Haber TV ekipleri, seçimlerin nabzını tutmaya devam ediyor. Atakum'da mikrofonları vatandaşa uzatan ekibimiz, 31 Mart Mahalli İdareler Seçimleri öncesi vatandaşın görüşlerini aldı. Seçmenlerin büyük bölümü, tercihlerini Cumhur İttifakı Adayı Zihni Şahin'den yana kullanacaklarını dile getirdi.

İşte Atakumluların seçim cevapları: 
GÜZELLİKLER İSTİYORUM
Gülbahar ÖNGÖR: Ben oyumu AK Parti’ye vereceğim. Çünkü Atakum için güzellikler istiyorum. Türkiye’de mutluluk, refah ve her şeyin güzel olmasını istiyorum. 

TERCİHİM AK PARTİ 
Cemile GÜNGÖR KUZU: Herkes vatandaşlık hakkını kullanıp, sandığa gitsin. Benim seçimim AK Parti’den yana olacak. Çünkü çalışmalarını görüyoruz. Atakum’da; tertemiz, huzur ve yeşillikler içindeyiz. Ben Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a çok teşekkür ediyorum. 

DEĞİŞİME İHTİYAÇ VAR
Mustafa BEKTAŞ: 17 yıldır ülkenin geldiği noktada fabrikalar kalmadı, üreticinin pancarları tarlada kaldı. Özelleştirmelerle ciddi sıkıntılar yaşıyoruz. Ülkenin kalkınması için milletlin çalışacağı bir fabrika yok. Çocukluğumuzda fabrikalarda çalışırken bu şehir daha mutluydu. Şimdi insanlar mutsuz ve değişime ihtiyaç var. Onun için ben Atakum'da 'Cemil Deveci' diyorum.

ŞAHİN VE DEMİR’LE DEVAM
Eyüp UYANIK: Özellikle büyükşehirde yeni seçilecek başkanın iyi şeyler yapacağını düşünüyorum. Yine aynı şekilde Atakum'a da güzel şeyler kazandıracağını düşünüyorum. Yani Mustafa Demir ve Zihni Şahin ile yola devam.

HİZMET İÇİN ZİHNİ ŞAHİN
Mehmet ZENGİN: Atakum’da Zihni Şahin’in kazanmasını istiyorum. Çünkü hizmetlerin devam etmesi lazım. Geleceğimiz AK Parti’de. Dışarıda ve içerideki düşmanlar bizimle uğraşıyor. Ne kadar iyi, ne kadar güçlü durursak bizim için iyi olur. Zihni Şahin bildiğimiz, beğendiğimiz birisi. Örf ve âdetimize de uygun. Atakum’a gerçekten hizmet gerekiyor. Samsun’un daha da iyi yerlerde olması gerekiyor. 

ATAKUM YAŞANMAZ HALDE 
Mehmet AYRAN: Atakum’da Cemil Deveci’nin kazanmasını istiyorum. Çünkü kendisi daha özgürlükçü, daha demokratik, cumhuriyetçi. Bu son izlenen politikalar dolayısıyla ve Atakum'u son zamanlarda yaşanmaz hale getirdikleri için Deveci’ye yöneldik. 

HİZMETLERE BAKACAĞIZ
Ertan BAYBÖRÜ:  Seçimlerde hizmetleri değerlendirmek önemli, biz sonuçta belediye başkanını seçeceğiz. Hizmetlerden memnunsak devam ederiz, memnun değilsek alternatifleri projelerine değerlendirmemiz gerekir. Ben iki yıldır Atakum’da yaşıyorum.  Mevcut belediyenin hizmetlerinden pek memnun değilim. Alternatifleri değerlendirip ona göre oyumu kullanacağım. 

MİLLİ GÖRÜŞÜM NEDENİYLE AK PARTİ
Seyfullah TİRYAKİ: Ben AK Parti'ye oy vereceğim. Hem Zihni Bey'den dolayı hem de mili görüşümden dolayı AK Parti'ye oy vereceğim. 

ŞAHİN'İ ÇOK SEVİYORUM
Bülent ÇETİN: Bu seçimlerde yine AK Parti kazanır diye düşünüyorum.  Ben Atakum'da Zihni Şahin'e oy vereceğim çünkü kendisini çok seviyorum. İyi bir insan, düşünceleri de güzel. Atakum da onu seviyor, daha ne olsun. 

OYUM AK PARTİ’YE
Karaman SEVİM: 31 Mart'ta tercihim AK Parti'den yana. Başkan adayı Zihni Şahin'de çok çalışkan bir isim. Bu nedenle seçimlerde oyumu Zihni başkana vereceğim. 

SOSYAL DEMOKRATIM, OYUM BELLİ
Mehmet Ali YALÇINKAYA: Atakum'u betona gömdüler. Türkiye’nin de zaten betonlaştığı görünüyor. Vatandaşın rahat nefes alabileceği bir yer istiyoruz. Sosyaldemokrat bir seçimen olarak tercihim Cemil Deveci'den yana. 

TECRÜBESİ NEDENİYLE ŞAHİN
Hüseyin KETENCİ: Atakum'da Zihni Şahin'i destekliyorum. Çünkü kendisi tecrübe sahibi. Bafra'da uzun yıllar görev yaptıktan sonra, büyükşehirde de önemli çalışmalara imza attı. Tecrübeli adayı seçmekte fayda var. 

OYUN AK PARTİ’YE
Sinem TEMİZ: Sağ görüşlü bir seçmen olarak, oyumu yine AK Parti'den yana kullanacağım. Atakum’da AK Partili bir belediye başkanı ile yola devam edilmesi gerektiğini düşünüyorum. 

Haber:Dilber BAHADIR,Ekrem ASLAN

Yorumlar (0)
parçalı bulutlu
Namaz Vakti 23 Şubat 2020
İmsak 05:46
Güneş 07:11
Öğle 12:53
İkindi 15:54
Akşam 18:25
Yatsı 19:45