Hilas Otel

Çelik İnşaat

Atakum’da vatandaşlar hizmetlerden memnun

Samsun Medya Grubu ekipleri, Atakum’un nabzını tuttu. Atakumlulara, “Atakum’da yapılan projeleri beğeniyor musunuz ve Başkan İshak Taşçı’dan memnun musunuz?” diye sorduk

Atakum’da vatandaşlar hizmetlerden memnun

Samsun’un hızla büyüyen ilçesi Atakum’da, sokağın nabzını tutan Samsun Medya Grubu’na bağlı Samsun Canlı Haber TV ve Samsun Gazetesi ekipleri, “Atakum Belediyesi’nin hizmetlerini nasıl buluyorsunuz, Başkan İshak Taşçı’nın projelerini nasıl değerlendiriyorsunuz?” diye sordu. Atakumlular Başkan Taşçı’dan memnun olduklarını, belediyenin hizmetlerini beğendiklerini ifade etti.
İşte vatandaşlardan aldığımız yanıtlar: 

GÜLER YÜZLÜ, VATANDAŞLA İLGİLİ 
Satılmış DURMAZ: Atakum Belediyesi’nin hizmetlerini çok güzel buluyorum ve beğeniyorum. Sokaklarımızı her zaman temizliyorlar. Başkan İshak Taşçı’yı da beğeniyorum. İnsanlara yakın ve halka karşı gayet güler yüzlü. Her şeyden çok memnunum.  Allah hepsinden razı olsun. 

ÇALIŞKAN BAŞKANIMIZ VAR
Selami AÇIKGÖZ: Atakum Belediyesi’nin çalışmalarını olumlu buluyor ve çok beğeniyorum. Birçok proje yaptı, hangi birini sayayım. Osmanlı Hamamı yaptı, Atakum’un en güzel yerine ‘Seyir Terası’ yaptı. Sağlık ihtiyacına yönelik olarak Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin polikliniğini getirdi. Birçok proje yaptı ve hala da yapmaya devam ediyor. Beğenmeyenler eski başkanların yaptıklarıyla karşı karşıya getirsin farkı kendileri zaten görecektirler. Ben başkanımızdan gayet memnunum, oldukça çalışkan bir başkanımız var. 

PROJELERİ GERÇEKLEŞTİRDİ
Metin BOYABAT: Başkan İshak Taşçı’nın Atakum’da çok güzel çalışmaları var. Başkanımız çok çalışkan. Her mitinginde projelerinden bahsetti ve dediği her şeyi de yaptı. Allah razı olsun.  Biz ondan sadece şunu bekliyoruz.  İşsizlik biraz artmış durumda, bu konularda da yardımcı olabilirse çok iyi olur. 

BAŞKANLAR İNSAN ODAKLI OLMALI
Hasan SAĞIR: Projeleri sadece park, bahçe ve yeşillik alanı. Belediyeler için kolaycılık oluyor. Esası tabana ve halka dönük çalışanlar benim gözümde iyidir. Emekliler ve bakıma muhtaç olanlar benim için daha iyi olur. Başkanlar insan odaklı olmalı ve halk için çalışmalıdır. Buradaki projeler insan odaklı değil. Sadece yeşil alan düzenlemesiyle başkan olunmuyor. Yapılanlar sınırlı kalıyor.  

ATAKUM’DA OLMAKTAN MUTLUYUM
Müslüm KÖKÇEÇİ: Belediyenin yapmış olduğu çalışmalar çok güzel.  Hizmetlere bakıyorum her şey çok güzel. Atakum’da olmaktan mutluluk duyuyorum. Emeği geçenlere teşekkür ediyorum. Başkan İshak Taşçı’ya da başarılar diliyorum.  

KENDİ HEDEFİNİ GEÇTİ
Hasan ÖZTÜRK: 28 yıldır Atakum’da yaşıyorum. Birçok belediye gördüm, başkan tanıdım. Atakum’a bu başkanımız geldi her şeyi düzeltti.  55’de 55 projeyle geldi.  Kendi hedefini geçerek projeleri 80’i aştı. Bunlara diyecek bir şey olamaz, başkanımıza artık ilçemize dar geliyor. Daha büyük ilçelere veya il’e taşması lazım. Her şeyi ile çalışkan düzgün ve onurlu, tüm Atakum halkı ondan mutlu ve memnun, herkes yanında. 

TEMİZ VE DÜZENLİ 
Semih ÇELEBİ: Atakum gördüğüm kadarıyla güzel. Projelerini de gayet olumlu buluyorum.  Her yeri gayet temiz ve düzenli. Belediyenin yapılmış birçok proje var, onlar da gayet başarılı. Atakum’a genel olarak olumlu bakıyorum. 

TAKDİR ETTİĞİM İNSAN
Hasan Öztürk (Emekli Öğretmen): Şu anda Atakum’da yapılan projeleri beğeniyorum. En çok beğendiğim projeler görsel olarak insanlara hitap ettikleri için güzel gözüküyor. İş alanları yapılması konusunda biraz daha yatırımlar yapılmalı. Başkan İshak Taşçı’yı çocukluğundan beri iyi tanırım. Aynı mahallede bulundum. Takdir ettiğim bir insan. Fiziki yapı üzerinde yoğun çalışma içerisinde olduğunu görüyorum. İş alanları konusunda kendini yoğunlaştırırsa daha çok takdir ederim.

GEZME YERLERİ GÜZEL
Ömer ÇETİN: Atakum’da çalışmalar güzel gidiyor. Gayet memnunuz. Başkan İshak Taşçı’yı sahada görüyoruz. Hizmetlerinden memnunuz. Projeler güzel, gezme yerleri çok. Yapılan çalışmalardan memnunum. 

HİZMETLERDEN MEMNUNUM
Ömer BALAY:  Atakum Belediyesi’nin hizmetleri çok güzel. Zaten bu partiye kimi getirseniz iyi işler yapar. Atakum Samsun’un incisi. Burada olmaktan memnunum. Hizmetleri de yerinde buluyorum. Atakum’u eskiye nazaran daha iyi buluyorum. Turizm anlamında ilçemiz çok gelişti. Benim tek isteğim halk pazarlarının sayısının biraz daha fazlalaşması ve daha modern yerlerde yapılmasıdır

KENTİMİZ ÇOK GÜZEL
Adil AKBULUT: Güzel projeler yapıldı. Atakum Belediyesi güzel çalışıyor. Yollarımız geniş, rahat ulaşım sağlıyoruz. Kentimiz çok güzel, başkan da çalışıyor.

Röpörtaj:Dilber BAHADIR Uğur ATICI

Güncelleme Tarihi: 29 Kasım 2018, 09:28
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1313

banner1300