"SAMSUN SEVDASI YUVAMIZI YIKTI" İDDİALARI

Samsun sevdası yüzünden evli bir çiftin boşanma aşamasına nasıl geldiğinin hikayesi Türkiye'nin gündemine oturdu.

Milyonları ilgilendiren teklif, TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu'nda kabul edildi Milyonları ilgilendiren teklif, TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu'nda kabul edildi

TATİL İÇİN GELDİ, HAYRAN KALDI

Bir televizyon kanalında yayınlanan programa katılan Sadi Bey 2018 yılında karı-koca olarak tatile gittikleri Samsun iline eşinin hayran kaldığını ve yerleşmek  istediğini söyledi.

Sadi beyin ifadelerine göre aradan 4 sene geçmesine rağmen eşi Seyhan hanım Samsun'da yaşamak istediğini ve bu konuda ısrarlarını sürdürdüğünü dile getirdi.

"1 YIL ŞİDDET UYGULADI"

Eşinin ısrarlarına "Samsun'da kimsem yok, ben orada ne yapayım akrabam yok, nasıl yapacağız" diye karşılık verdiğini ve bunun üzerine eşinin Samsun'a yerleşmek için 1 yıl boyunca kendisine şiddet uyguladığını, ceza verip tavır aldığını söyledi. Boşanma aşamasına geldiği eşini Samsun sevdasından vazgeçirmek isteyen Sadi Bey yeni aldığı arabayı karısının üstüne yaptığını ve akşam eve gittiğinde eşinin arabayı alıp gittiğini öne sürdü. Eşinin arabayı sattığını ve Samsun'a gittiğini söyleyen Sadi Bey eşiyle adil bir şekilde boşanmak istediğini söyledi.

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.