doğa yataks cemre
 
5s dikey akın bilgi

Samsun Salıpazarı’nda Cumhuriyet Kupası

Samsun-Salıpazarı'nda-Cumhuriyet-Kupası
Daha Fazla Göster

Samsun Salıpazarı’nda Cumhuriyet Kupası Cumhuriyet Bayramı etkinlikleri kapsamında Salıpazarı’nda kurum, kuruluş ve STK yönetici ve temsilcilerinin oynadığı Cumhuriyet Kupası müsabakası birlik beraberlik ruhuyla sonlandı

WhatsApp Image 2021 10 28 at 13.23.04 Spor

YOĞUN KATILIM
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı etkinlikleri yurdun her tarafında olduğu gibi Salıpazarı İlçesi’nde de coşkuyla kutlanıyor. İlçede sportif etkinlikler düzenlenirken ilçe kurum kuruluş ve STK yönetici ve temsilcileri arasında Cumhuriyet Bayramı vesilesiyle birlik ve beraberlik kupa maçı oynandı. Etkinliğe Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül, İlçe Jandarma Komutanı Samet Kuruçelik, İlçe Emniyet Amir V. Hakan Özcan, Jandarma Karakol Komutanı Özdemir Karabağlı, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Savaş, Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Fatih Sağlam, siyasi partilerin temsilcileri, dernek yönetici ve vatandaşlar katıldı. Cumhuriyet Bayramı çerçevesinde birlik ve beraberlik mesajının verildiği müsabaka dostça sona erdi. Etkinliklerin diğer spor branşlarında da gençler ve sporcular tarafından süreceği öğrenildi.

WhatsApp Image 2021 10 28 at 13.23.05 Spor

EMEK VERENLER HATIRLANDI
Cumhuriyet Kupası maçı öncesi ilçe sporuna büyük emekleri geçmiş duayen isimler de unutulmayarak plaket takdim edildi. Yıllarca Salıpazarı Belediyespor Kulüp Başkanlığı yaparak gençlerin spora teşvik edilmesinde büyük emekleri olan Remzi Kahramanoğlu’na Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül tarafından plaket takdim edilirken, yine yıllarca Salıpazarı sporuna hizmetleri geçmiş olan Veysel Aslan’a da plaketi Ak Parti İlçe Başkanı İsmail Yaman tarafından takdim edildi.

WhatsApp Image 2021 10 28 at 13.23.06 Spor

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir