Vatandaşlar tarafından internette "Samsun Salıpazarı Hava Durumu'" başlığı ile aramalar gerçekleştiriliyor. Bir yandan da havanın sıcak mı yoksa serin mi olacağı merak konusu. İşte "Samsun Salıpazarı Hava Durumu'" ile ilgili ayrıntılı bilgiler.

Yaz geliyor diye beklenirken havalar yeniden düşüş gösterdi. Samsun'un Salıpazarı ilçesinde 12 Nisan Salı günü hava durumu Meteoroloji'den alınan bilgiye göre Parçalı çok bulutlu, aralıklı yağmur ve sağanak yağışlı. Yağışlar yer yer kuvvetli. 12 derece olması bekleniyor.

çarşamba hava durumu.png

SAMSUN SALIPAZARI HAVA DURUMU

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden aldığımız "Samsun Salıpazarı Hava Durumu" raporlarına göre Samsun'un Salıpazarı İlçesinde bugün yer yer yağışlı bir havanın hakim olması bekleniyor. Hissedilen en yüksek hava sıcaklığı ise 12 derece olacak. 12 Nisan Salı günü de Salıpazarı İlçesinde, Parçalı çok bulutlu, aralıklı yağmur ve sağanak yağışlı. Yağışlar yer yer kuvvetli.

SAMSUN HAVA DURUMU

Samsun Ayvacık Hava Durumu 23 Mayıs Pazartesi Samsun Ayvacık Hava Durumu 23 Mayıs Pazartesi

12 Nisan Salı günü (bugün) Samsun ilinde hava sıcaklığı Meteoroloji'den alınan bilgiye göre Parçalı çok bulutlu, aralıklı yağmur ve sağanak yağışlı. Yağışlar yer yer kuvvetli 12 derece olması bekleniyor.

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.