Samsun Protokolünden Kandil Mesajı

kandil1
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Samsun Protokolünden Kandil Mesajı  Samsun Valisi Doç. Dr. Zülkif Dağlı Başta olmak üzere AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan milletvekilleri, belediye başkanları ve il başkanları tüm islam aleminin ‘Kadir Gecesi’ni kutladıklarını, insanlık için hayır getirmesini dilediklerini belirtti.

 

sssss Ana Manşet

HUZUR GETİRSİN
Samsun Valisi Doç. Dr. Zülkif DAĞLI: Aziz milletimizin ve İslam âleminin Kadir Gecesi’ni tebrik ediyor, bu mübarek gecenin tüm insanlığa sağlık ve huzur getirmesini Allah’tan niyaz ediyorum.

cigdem karaaslan Ana Manşet

İNSANLIK İÇİN
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem KARAASLAN: İlahi rahmetin tecelli ettiği, Yüce Rabb’imizin bin aydan daha hayırlı olduğunu müjdelediği mübarek Kadir Gecesi’nin ülkemiz, milletimiz, mazlum coğrafya ve tüm insanlık için hayırlara vesile olmasını diliyorum. Leyl-i Kadir’in kıymetini bilenlerden olabilmemiz duası ile.

yusuf ziya yilmaz Ana Manşet

 

 

VESİLE OLSUN

AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Yusuf Ziya YILMAZ: Bin aydan daha hayırlı olan Kadir Gecemiz mübarek olsun. Bu gece bütün bir insanlığın hidayetine, ümmetin vahdetine, bizlerin kardeşliğine vesile olsun. Allah (C.C.) dualarımızı, ibadetlerimizi kabul eylesin.

kircali Ana Manşet

MÜBAREK GECE
AK Parti Samsun Milletvekili Orhan KIRCALI: Yüce kitabımız Kur’an-ı Kerim’in nazil olduğu, bin aydan daha hayırlı olan Kadir Gecemizi tebrik ediyor, bu mübarek gecenin, ülkemize, milletimize ve İslam alemine hayırlar getirmesini Rabb’imden niyaz ediyorum.

 

bedri yasar Ana Manşet

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KABUL OLSUN
İYİ Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Bedri YAŞAR: Ülkemizin, milletimizin ve Tüm İslam Aleminin Kadir Gecesi mübarek olsun. Bu gecede yapılan bütün dualar Allah katında kabul olsun. O geceki bin aydan daha hayırlıdır.

hasan togar Ana Manşet

 

 

EN KUTSAL
Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan TOGAR: Yüce kitabımız kuran’ı kerimin indirilmeye başladığı bin aydan daha hayırlı, dinimizde en kutsal ve faziletli gece olarak nitelendirilen mübarek kadir gecemizin tüm insanlığa ve islam alemine hayırlara vesile olmasını cenab-ı allahtan niyaz ederim.

sandikci Ana Manşet

MÜBAREK OLSUN
Canik Belediye Başkanı İbrahim SANDIKÇI: Kadir Gecemiz Mübarek Olsun

terme kilic Ana Manşet

 

HUZURU İÇİNDEYİZ
Terme Belediye Başkanı Ali KILIÇ: Bin aydan daha hayırlı olan Kadir gecesine ulaşmanın mutluluğu ve huzuru içerisindeyiz. Yüce Allah’ın tüm insanlığa kurtuluş çağrısı olarak göndermiş olduğu Kur’an’ın indirilmeye başlandığı, esenlik ve güvenliğin kainata yayıldığı, ilahi rahmet ve lütufların bol olduğu bu gecenin tüm insanlık için sağlık, huzur, barış ve kurtuluşa vesile olmasını diliyor, başta kıymetli Termeli vatandaşlarımız olmak üzere tüm milletimizin ve İslam aleminin Kadir Gecesi’ni en içten dileklerimle kutluyorum.

halil akgul Ana Manşet

HAYIRLI OLMASI TEMENNİSİ
Salıpazarı Belediye Başkanı Halil AKGÜL: Kadir geceniz hayırlı olsun. Bu mübarek günde dilediğiniz herşey gerçek olsun.

AKSU Ana Manşet

 

 

DUALAR KABUL OLSUN
AK Parti Samsun İl Başkanı Av. Ersan AKSU: Yâ Rabbî; Bin aydan daha hayırlı olan mübarek gecede rahmet ve bereketinle hanelerimizi rızıklandır. Ellerimizin semaya açıldığı, gönüllerimizin Allah’a daha bir yaklaştığı Kadir Gecemiz mübarek, dualarımız kabul olsun.

TUREKL Ana Manşet

SALGINDAN KURTULALIM
CHP Samsun İl Başkanı Fatih TÜRKEL: Bu mübarek gecenin, ülkemize ve milletimize, İslam Âlemine, tüm insanlığa iyilikler, güzellikler ve hayırlar getirmesi, koronavirüs pandemisinden kurtulmamıza vesile olması en büyük duamızdır. Bu vesileyle tüm hemşerilerimizin ve İslam aleminin Kadir Gecesi’ni kutlarım.

abdullah karapicak Ana Manşet

 

 

BİRLİK VURGUSU
MHP Samsun İl Başkanı Abdullah KARAPIÇAK: Kadir Gecesi’ni tebrik eder, bu gecede yapılan duaların birlik ve beraberliğimizin güçlenmesine, insanlığın huzurlu ve sağlıklı yaşamasına vesile olmasını Cenab-ı Allah’tan niyaz ederim.

HASAN AKSOY Ana Manşet

 

BİN AYDAN DAHA HAYIRLI
İYİ Parti Samsun İl Başkanı Hasan AKSOY: Kadir gecesi bin geceden daha hayırlıdır. Mübarek olsun.

 

 

 


E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir