doğa calven duru
       
5s dikey izosam Mega Halı

Samsun Protokolünden Bayram Mesajı! Birlik Ve Dayanışma Vurgusu

samsun-protokolunden-bayram-mesajlari
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Samsun Valisi Doç. Dr. Zülkif Dağlı başta olmak üzere, protokol üyeleri, Kurban Bayramı dolayısıyla yayımladıkları mesajlarda, birlik, beraberlik ve hoşgörü vurgusu yaptı

Samsun Valisi Dr. Zülkif Dağlı başta olmak üzere protokol üyeleri Kurban Bayramı dolayısıyla kutlama mesajları yayımladı. Protokol üyeleri, bayramın birlik ve beraberlik getirmesini temenni ederek; dayanışmanın, hoşgörünün canlı tutulması gerektiğini belirtti.

Zulkif Dagli Foto Galeri

DAYANIŞMA ARTIRILMALI

Samsun Valisi Doç. Dr. Zülkif DAĞLI: Toplumsal birlikteliği sağlayan değerlerin hatırlandığı, güzelliklerin ve iyiliklerin yoğun olarak yaşandığı Kurban Bayramı’nı hep birlikte karşılamanın mutluluğu içindeyiz. Bayramların anlamı, güzelliği ve değeri, sadece bayram günleriyle sınırlı tutulmamalı, hayatın her döneminde hatırlanmalıdır. Bayramlarda dargınlıklar ve kırgınlıklar unutulmalı, birlik ve dayanışma artırılmalıdır.

Cigdem Karaaslan scaled Foto Galeri

KURALLARI HATIRLATTI

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem KARAASLAN :Kurban Bayramı’nın, insanlığı büyük sıkıntılarla baş başa bırakan koronavirüs salgınının etkisi altında idrak ettiğimiz son bayramımız olmasını diliyorum. Kendimiz, ailemiz ve çevremiz için maske, mesafe ve temizlik kurallarına uymaya devam edelim. Tıpkı salgın öncesi dönemde olduğu gibi büyüklerimizin ellerini öpeceğimiz, birbirimize sıkı sıkıya sarılacağımız sağlıklı günlerin yakın olmasını Yüce Mevla’mdan niyaz ediyorum.

Yusuf Ziya Yilmaz scaled Foto Galeri

CANLI TUTULMALI

AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Yusuf Ziya YILMAZ: Sevginin, şefkatin, merhametin, vefanın, dayanışmanın doruk noktasına ulaştığı, küslerin barıştığı, yüzlerdeki tebessüm, kucaklaşma ve yardımlaşma duygusunun öne çıktığı bayramlarımız, iyilik ve güzelliklerin harmanlandığı, sevinç ile mutlulukların paylaşıldığı müstesna günlerimizdir. Millet olarak sahip olduğumuz en büyük hasletlerden olan merhamet, hoşgörü, yardımlaşma ve dayanışma duyguları bayramlar vesilesiyle canlı tutulmalıdır.

Omer Urhal Foto Galeri

KARDEŞLİK VURGUSU

Samsun İl Emniyet Müdürü Dr. Ömer URHAL: Bayramlar; birlik, beraberlik ve kardeşlik duygularının pekiştiği, millet olma şuurunun kuvvetlendiği, yardımlaşma ve dayanışma anlayışının en güzel şekliyle yeşerdiği müstesna günlerdir. Dostluğun, barışın, birlik ve beraberlik anlayışının en yüksek düzeyde yaşandığı bir Kurban Bayramı’na daha ulaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Cemil Deveci scaled Foto Galeri

SAĞDUYUMUZU KAYBETMEYELİM

Atakum Belediye Başkanı Av. Cemil DEVECİ : Toplumumuzu birlik, beraberlik, dayanışma ve sevgi duygularıyla çevreleyen bu Kurban Bayramı’nı da maalesef pandeminin gölgesinde geçiriyoruz. Zorlu bir pandemi süreci sonrası normalleşme adımlarının atıldığı şu günlerde bayram coşkusunu sevdiklerimizle sağduyumuzu kaybetmeden yaşayacağımıza inancım tam. Bu bayram da maske, mesafe ve hijyen kurallarına sıkı sıkıya uymalıyız. Bu kurallar kucaklaşmamıza engel olsa da, her bayram toplumsal dayanışmamızı daha da artırmaya devam edeceğiz.

Ibrahim Sandikci scaled Foto Galeri

MUTLULUĞU PAYLAŞALIM

Canik Belediye Başkanı İbrahim SANDIKÇI : Toplumların kaynaştığı, insanların birbiriyle yakınlaştığı; birlik ve beraberliğin vesilesi olan bir bayrama daha ulaşmış olmanın mutluluğunu paylaşmak üzere; daha mutlu, daha sağlıklı nice bayramlara beraberce ulaşabilmemiz dileğiyle mübarek Kurban Bayramı’nızı tebrik ediyorum. Rabbimize yaklaşmamıza vesile olan Kurban Bayramı’nın ülkemiz, tüm Müslüman âlemi ve bütün bir insanlık adına hayırlar getirmesini Yüce Mevlamdan niyaz ediyorum.

Halil Akgul Foto Galeri

BARIŞ TEMENNİSİ

Salıpazarı Belediye Başkanı Halil AKGÜL: Ülkemiz ve milletimizin birlik ve beraberliğini pekiştiren, milli ve manevi duyguların çağladığı, toplumsal yardımlaşma ve dayanışma duygularının zirveye ulaştığı, ihtiyaç sahiplerinin her zamankinden daha fazla hatırlandığı Kurban bayramını hep birlikte karşılamanın huzurunu ve mutluluğunu yaşıyoruz. Bu duygu ve düşüncelerle bayramın tüm insanlığa barış, huzur ve esenlik getirmesini, birlik, beraberlik ve kardeşliğimizin artmasına vesile olmasını temenni ediyorum.

Ali Kilic scaled Foto Galeri

BAYRAM PAYLAŞMAKTIR

Terme Belediye Başkanı Ali KILIÇ : Bayramlar bizim kültürümüzde, toplumsal dayanışmanın, sevgi ve hoşgörü gibi kardeşlik duygularının pekiştirildiği günlerdir. Bayram paylaşmaktır, bayram kucaklaşmaktır. Bizi güçlü kılan, bizi bugünlere taşıyan birlik ve beraberliğimizin Kurban Bayramı vesilesiyle daha da güçlenerek kuvvetleneceğine olan inancımı ifade ederken, bu bayram da ihtiyaç sahiplerinin kapılarını çalmaya, yüzlerini güldürmeye ve sofralarına katkı vermeye devam etmeliyiz.


E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir