doğa samsun surucu kursu cemre
       
5s dikey akın Mega Halı

Samsun’da Siyasilerden 15 Temmuz Mesajı!

65a456a4
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Samsun’da Siyasilerden 15 Temmuz Mesajı!  Samsun Valisi Doç. Dr. Zülkif Dağlı başta olmak üzere, AK Parti Samsun milletvekilleri, belediye başkanları, il başkanı, ile STK’lar, ’15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik’ gününün 5. yılı dolayısıyla mesaj yayımladı

Samsun Valisi Doç. Dr. Zülkif Dağlı başta olmak üzere, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, AK Parti Samsun Milletvekilleri Yusuf Ziya Yılmaz ile Orhan Kırcalı, ilçe belediye başkanları, AK Parti İl Başkanı Ersan Aksu, Samsun TSO Yönetim Kurulu Başkanı Salih Zeki Murzioğlu ile Samsun 19 Mayıs Cemiyeti Başkanı Yusuf Ziya Çakır, ’15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik’ günü dolasıyla yayımladıkları mesajlarında, Fethullaçı Terör Örgütü’nün (FETÖ) düzenlediği hain darbe girişimini lanetledi.

Zulkif Dagli Ana Manşet

BAĞIMSIZLIK UĞRUNA

Samsun Valisi Doç. Dr. Zülkif DAĞLI : Aziz şehitlerimizin ve kahraman gazilerimizin bayrağımız ve bağımsızlığımız uğruna ortaya koyduğu azim ve kararlılıkla ulusal varlığımız bugünlere kadar ulaştı. Cennet vatanımızda birlik ve beraberlik içerisinde özgürce yaşıyorsak bunu şehitlerimize ve gazilerimize borçluyuz. Onlarla ne kadar gurur duysak, kahramanlıklarıyla ne kadar övünsek azdır.

Cigdem Karaaslan Ana Manşet

ÖRNEK OLDU

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem KARAASLAN : Ezanımızı dindirmek, semadan bayrağımızı indirmek, milli iradeyi ayaklar altına almak ve halkımıza boyunduruk vurmak isteyen FETÖ’cü hainler, göğsümüzdeki iman, gönlümüzdeki vatan sevgisi, çelikten irademiz karşısında hayal dahi etmedikleri bir sonla karşılaşmıştır. Darbe teşebbüsü ve işgal girişimi karşısında milletimizin o gece kadınıyla erkeğiyle, genciyle yaşlısıyla sergilediği direniş tarihe geçmiş, dünyaya da örnek olmuştur.

Orhan Kircali Ana Manşet

TÜRKİYE GEÇİLMEZ

AK Parti Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı : Mevzu bahis, ‘Millet, Bayrak, Vatan ve Devlet’ oldu mu sıra dağlar gibi yan yana gelen Aziz Milletimiz, 15 Temmuz gecesi de hainlere karşı tıpkı mazisinde olduğu gibi Türkiye Geçilmez dedi. Bugün 15 Temmuz’un yıl dönümünde bir kez daha ifade ediyoruz ki: Türkiye geçilmez.

Yusuf Ziya Yilmaz scaled Ana Manşet

İZİN VERMEMİŞTİR

AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Yusuf Ziya YILMAZ : “Kanla, büyük fedakarlıklarla kurulmuş olan Türkiye Cumhuriyeti Devleti sıradan bir devlet değildir. Hiç bir baskıya, esarete, işgale, ihanete fırsat vermeyeceğini, egemenliğimizin, bağımsızlığımızın vazgeçilmez olduğunu tüm dünyaya 15 Temmuz Günü bir kez daha göstermiştir. Vatanına namahrem elinin uzanmasına Türk Milleti bir kez daha izin vermemiştir.

ibrahim sandikci Ana Manşet

FIRSAT VERMESİN

Canik Belediye Başkanı İbrahim SANDIKÇI : 15 Temmuz darbe girişimi, milletin demokrasiyi savunma direnci ile bertaraf edilmiştir. Bir daha bu millete darbe girişimi yapacak kişilere Allah fırsat verdirmesin.

Halil Akgul Ana Manşet

RUHU ŞAD OLSUN

Salıpazarı Belediye Başkanı Halil AKGÜL : Bayrakları bayrak yapan üstündeki kandır. Toprak, eğer uğrunda ölen varsa vatandır. Tüm şehitlerimizin Ruhu şad olsun. Türkiye Geçilmez! 15 Temmuz kendi selasını duyup şehadete koşanların destanıdır!

Hasan TOGAR Ana Manşet

MİNNETLE ANIYORUM

Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan TOGAR : Bugüne kadar vatanımız için canlarını feda eden şehitlerimiz ve 15 Temmuz 2016 Cuma gecesi bizler evlerimizde rahat edelim huzur dolu olalım diye bu ülke için, bayrak için, Millet için şahadet şerbetini içerek şehitlik mertebesine ulaşmış bütün şehitlerimizi bir kez daha rahmet ve minnet ile anıyor, önlerinde saygıyla eğiliyorum.

Ali Kilic scaled Ana Manşet

RAHMETLE ANIYORUM

Terme Belediye Başkanı Ali KILIÇ : 15 Temmuz ‘Demokrasi ve Milli Birlik Günü’ olarak ilan edilen o geceyi aziz milletimizin bir daha yaşamaması Allah’ın birlik, beraberlik ve kardeşliğimizi daim etmesi dileği ile 15 Temmuz gecesi gösterdikleri kahramanlıkla adlarını tarihe yazdıran başta kahraman şehidimiz Ömer Halisdemir’i, hemşerimiz şehidimiz Fatih Dalgıç’ı ve tüm aziz şehitlerimizi rahmetle, gazilerimizi minnetle anıyorum.

Ersan Aksu Ana Manşet

HÜSRANA UĞRADILAR

AK Parti Samsun İl Başkanı Av. Ersan AKSU : Türkiye üzerinde sinsi planları olan dış güçlerin maşası niteliğindeki ihanetçiler, 15 Temmuz gecesi ülkemizi karanlığa gömmek, ezanımızı susturmak, bayrağımızı indirmek istediler. Bombalarla, silahlarla, tanklarla saldırarak planlarını uygulamaya çalışan şer odakları, Allah’ın yardımı, liderimizin dirayetli duruşu ve omuz omuza veren milletimizin cesareti ile yazdığı destansı mücadeleyle hüsrana uğradılar.

Salih Zeki Murzioglu scaled Ana Manşet

BOYUN EĞMEYİZ

Samsun Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Salih Zeki MURZİOĞLU : Türkiye, 15 Temmuz 2016 gecesi demokrasisine ve hukuk devleti yapısına kasteden hain ve alçakça bir saldırıyı geri püskürterek şunu açıkça göstermiştir: Gücünü sandıktan, yetkisini milletten almayan bir idareyi asla meşru kabul etmeyiz. Demokrasi ve milletin iradesi dışında bir seçeneğe de boyun eğmeyiz.

Yusuf Ziya Cakir Ana Manşet

SAHİP ÇIKTI

Samsun 19 Mayıs Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Yusuf Ziya ÇAKIR : 15 Temmuz’da, FETÖ terör örgutü mensupları tarafından gerçekleştirilen büyük ihanet de bunlardan birisidir. Türk Milleti, sokağa çıkarak hainlere karşı vatanına bir kez daha sahip çıkmış, vatan savunmasının nasıl yapılacağını tüm dünyaya göstermiştir. Bu vesileyle 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günümüzü kutluyor, tüm şehitlerimizi rahmetle anıyor, gazilerimize şükranlarımızı sunuyorum.

 

 

 

 


E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir