Samsun İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri, "Yayalar Kırmızı Çizgimizdir" sloganıyla  sürücülere uyarıda bulundu.

Samsun İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri, Bafra ilçesinde yaya önceliğine dikkat çekerek, "Yayalar Kırmızı Çizgimizdir" sloganıyla sürücüleri uyardı. 

"ÖNCE YAYA"

Bafra ilçesi Atatürk Bulvarı üstünde trafikte yaya güvenliği konusunda oluşturulan farkındalığın devamını sağlamak amacıyla, araç ve sürücüler üzerinde her an, her zaman ve her yerde etkin, sürekli ve yoğun denetimlere devam eden il Emniyet Müdürlüğü ekipleri 'Önce Yaya' projesi kapsamında  "Yayalar İçin 5 Adımda Güvenli Trafik", 'Bir Hareketine Bakar Hayat"  ve "Yayalar Kırmızı Çizgimizdir "sloganıyla yaya bilgilendirme faaliyetlerinde bulundu. 

BROŞÜR DAĞITILDI

Ekipler, sürücülere,  trafik işaret ve levhalarla belirlenmiş kavşak giriş-çıkışları ile yaya veya okul geçitlerine yaklaşırken yavaşlamaları, yaya ve okul geçitlerinden geçen  yayalara geçiş hakkını vermeleri konusunda uyarıda bulundu ve bilgilendirme broşürü dağıttı.

Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı: “Gençlerimiz için bir projemiz daha hayata geçiyor” Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı: “Gençlerimiz için bir projemiz daha hayata geçiyor”

Mustafa İNAN

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.