baskaynak Final Okulları cemre
 
Samsun Sürücü Kursu izo HRS Ajans

Samsun Polisi Suça ve Suçluya Geçit Vermiyor

featured

Samsun Polisi Suça ve Suçluya Geçit Vermiyor  Samsun polisinin vatandaşın huzur ve güvenliği ile kamu düzeninin sağlanması, suç ve suçlularla etkin mücadele kapsamında şok uygulama ve denetimleri sürdürüyor.

Samsun İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri vatandaşın huzur ve güvenliği için yaptığı uygulamada 3 günde 26 bin 597 kişinin GBT’si sorgulandı,  aranan bir kişi yakalandı, 10 bin 250 araç kontrol edildi ve 2 bin 664 araç ve sürücüye işlem uygulandı

Samsun Polisi Suca ve Sucluya Gecit Vermiyor1 1 Asayiş

İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü, Asayiş Şube Müdürlüğü, Hassas Bölgeleri Koruma Şube Müdürlüğü, Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü, Bölge Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü, Atakum, Canik, İlkadım İlçe Emniyet Müdürlüğü ile Dış İlçe Amirlik/Müdürlükleri tarafından 10 Aralık Cuma günü saat 08.00 ile 13 Aralık Pazartesi günü saat 08.00’e kadar park-bahçelerde şok uygulamalar ile sabit yol uygulamaları gerçekleştirildi. Yapılan çalışmalarda toplam 26 bin 597 şahsın GBT’si sorgulandı, 1 aranan şahıs yakalandı.

Samsun Polisi Suca ve Sucluya Gecit Vermiyor1 3 Asayiş

Uygulamalarda ayrıca karantina ihlali tespit edilen 2 pozitif, 3 temaslı olmak üzere toplam 5 kişiye işlem yapıldı.233 iş yeri denetlendi. 34 kişiye idari, 16 kişiye adli işlem yapıldı, 3 kişide gözaltına alındı. 1 adet tabanca, 18 adet mermi, 29 adet kesici/delici alet, 522 adet sentetik ecza, 11,11 gr kannabionid, 126,05 gr metamfetamin ile 4 adet uyuşturucu kullanma aparatı ele geçirildi.

Samsun Polisi Suca ve Sucluya Gecit Vermiyor1 3 Asayiş

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uygulamayı Yükle

Samsun'a Dair Tüm Haberleri Yakından Takip Etmek İçin Uygulamamızı İndirin.