doğa samsun sürücü kursu cemre
 
5s dikey izosam bilgi

Samsun Polisi Kıskıvrak Yakaladı! Hem Cephanelik Hem de Zehir Yuvası Çıktı…

Samsun-Polisi-Kıskıvrak-Yakaladı!-Hem-Cephanelik-Hem-de-Zehir-Yuvası-Çıktı...
Daha Fazla Göster

Samsun Polisi Kıskıvrak Yakaladı! Hem Cephanelik Hem de Zehir Yuvası Çıktı… Samsun’da bir kişi uyuşturucu ticareti yaptığı iddiasıyla gözaltına alınırken yapılan aramada pompalı tüfek ve çok sayıda ruhsatsız tabanca çıktı

WhatsApp Image 2021 11 13 at 14.11.01 Ana Manşet

Samsun’da polisin bir eve düzenlediği uyuşturucu operasyonunda 1 pompalı tüfek, 3 ruhratsız tabanca ve çok sayıda uyuşturucu madde ele geçirildi.

GÖZALTINA ALINDI
İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müğdürlüğü ekipleri Atakum İlçesi’nde uyuşturucu satışı yaptığı bilgisine ulaşılan M.B.’nin Körfez Mahallesi’ndeki evine operasyon düzenledi. M.B., 41,40 gram metamfetamin maddesi ile birlikte yakalanırken adreste yapılan aramada; 997,55 gram metamfetamin maddesi, 11 kapsül sentetik ecza, 0,48 gram esrar maddesi, 1 adet hassas terazi, 2 adet 9 mm çapında ruhsatsız tabanca, 1 adet 7,65 mm çapında ruhsatsız tabanca, 1 adet pompalı tüfek, 9 adet 9 mm çapında tabanca fişeği, 2 adet 7,65 mm çapında tabanca fişeği, 3 adet şarjör, 11 adet tüfek kartuşu, 4 adet uyuşturucu içme aparatı ele geçirildi. M.B, uyuşturucu ticareti yaptığı iddiasıyla gözaltına alındı.

Hakan AKGÜN

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir