doğa yataks cemre
 
5s dikey izosam bilgi

Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı: ‘Aşkınan Koşan Yorulmaz’

Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı 'Aşkınan Koşan Yorulmaz'
Daha Fazla Göster

Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı: ‘Aşkınan Koşan Yorulmaz’ AK Parti Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı, Salıpazarı’nda partililerle birlikte esnaf ziyareti gerçekleştirdi

22 kircali 1 Samsun

AK Parti Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı, Salıpazarı’nda partilileri ile bir araya gelerek, esnaf ziyareti gerçekleştirdi. Milletvekili Kırcalı, “Aşkınan koşan yorulmaz, ‘İnandığımız Yolda Yürüyor’ her gün ilçelerimizde değerli hemşehrilerimizle bir araya gelmeye devam ediyoruz” dedi.

22 kircali 4 Samsun

İNANDIĞIMIZ YOLDA
Salıpazarı’nda partililerle birlikte esnaf ziyareti gerçekleştirdiklerini belirten Milletvekili Akgül, “Aşkınan koşan yorulmaz diyerek ‘İnandığımız Yolda Yürüyor’ her gün ilçelerimizde değerli hemşehrilerimizle bir araya gelmeye devam ediyoruz. Esnafımızı İlçe Başkanımız İsmail Yaman, Belediye Başkanımız Halil Akgül, İl Yönetim Kurulu Üyemiz Üzeyir Bahadur, Kadın Kolları Başkanımız Nurşen Arslan, Gençlik Kolları Başkanımız Muhammet Çelebi ve Ana Kademe Yönetim Kurulu Üyelerimizle ile işyerlerinde ziyaret ettik, hayırlı işler bereketli kazançlar diledik, hemşehrilerimizle sohbet ettik” ifadelerini kullandı.

22 kircali 3 Samsun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir