doğa yataks cemre
 
5s dikey akın bilgi

Neslihan Hancıoğlu’ndan Kılıçdaroğlu’na Rize Raporu

neslıhan-hancıoglu-rıze
Daha Fazla Göster

Neslihan Hancıoğlu’ndan Kılıçdaroğlu’na Rize Raporu  CHP Samsun Milletvekili Neslihan Hancıoğlu ve beraberindekiler Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’nun görevlendirmesiyle gittiği Rize’deki izlenimlerini aktardı

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun görevlendirmesiyle Rize’ye giderek vatandaş, esnaf ve partililerle buluşan CHP Samsun Milletvekili Neslihan Hancıoğlu ve beraberindekiler izlenimlerini CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu’na rapor halinde sundu.

Samsun Milletvekili Hancioglundan Kilicdarogluna Rapor 1 Ana Manşet

“SORUNLARI DİNLEDİLER”
CHP Genel Başkan Yardımcısı Gülizer Biçer başkanlığında saha çalışmaları nedeniyle Rize’ye giden vatandaş, esnaf ve parti temsilcileriyle buluşan aralarında CHP Samsun Milletvekili Neslihan Hancıoğlu’nun da bulunduğu 32 kişilik heyet, sorunları dinleyip tek tek not almıştı. İki günlük temasların ardından görüş ve önerileri rapor haline getiren heyet CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nu ziyaret etti.

Samsun Milletvekili Hancioglundan Kilicdarogluna Rapor 3 Ana Manşet

“İZLENİMLERİ AKTARDIK”
Ziyaretle ilgili açıklamalarda bulunan Samsun Milletvekili Neslihan Hancıoğlu, ” Genel Başkanımız Sayın
Kemal Kılıçdaroğlu’na, Genel Başkan Yardımcımız Gülizar Biçer Karaca başkanlığındaki 32 kişilik parti heyetimizle birlikte 20-21 Ekim’de gerçekleştirdiğimiz Rize ziyareti izlenimlerimizi aktardık ve raporumuzu sunduk” ifadelerini kullandı.

Samsun Milletvekili Hancioglundan Kilicdarogluna Rapor 2 Ana Manşet

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir