MHP 16 Eylül’de gerçekleşen kongrelerde MYK üyesi Hüseyin Edis’in katılımıyla Bafra İlçesi’nde gerçekleştirdi. Aynı gün Havza ve Salıpazarı ilçe kongreleri, 17 Eylül'de ise Canik ve Tekkeköy kongreleri tamamlandı.

BAŞKANLAR BELİRLENDİ

MHP Samsun İl Başkanı Burhan Mucur, il başkan yardımcıları, MHP Merkez Yönetim Kurulu (MYK) üyesi Hüseyin Edis, ilçe başkanları ve yönetimleri ve delegeleriyle gerçekleştirilen ilçe kongrelerinde birlik ve beraberlik mesajı verildi. Bafra'da Emin Usta, Havza'da İbrahim Yüksel, Salıpazarı'nda Hakan Düzenli başkan seçildi. Canik'te Süleyman Baltacı, Tekkeköy'de ise Hakan Süzer güven tazeledi. 

BİRLİK VE BERABERLİK MESAJI

MHP Samsun İl Başkanı Burhan Mucur, yaptığı açıklamada şunları söyledi:

"Sayın Genel Başkanımız, Bilge Liderimiz Devlet Bahçeli'nin emir ve talimatları doğrultusunda, ayrım yapmadan, ayrışmadan, yerelde iktidar, ülkede istikrar için 2024'e doğru 'Diyar Diyar Anadolu' diyoruz. Hedefimiz, istiklal için birliktir. Hedefimiz, istiklal için dirliktir. Nihai ve şaşmaz hedefimiz, lider ülke vizyonumuzun gerçekleşerek Türkiye'nin kazanmasıdır. Daha güçlü, çağdaş ve büyük Türkiye Cumhuriyeti Devleti ideali için siyasette yer alıyoruz. Milliyetçi Hareket Partisi, tecrübeli kadroları, geniş fikriyatı ve Türk ve Türkiye sevdasıyla yılmadan, yıkılmadan, yorulmadan yoluna inançla devam edecektir. Bugün Türkiye'nin geleceği için önemli bir dönemdeyiz. Milliyetçi Hareket Partisi, Türkiye'nin teminatıdır. Cumhuriyetimizin 100. yılında, Türk milletinin birlik ve beraberliği için Milliyetçi Hareket Partisi'nin önemi bir kez daha vurgulanmıştır."

CHP Samsun Büyükşehir Belediye Başkan aday adayı Cevat Öncü SMG'de CHP Samsun Büyükşehir Belediye Başkan aday adayı Cevat Öncü SMG'de

NEJLA KAYA 

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.