doğa yataks cemre
 
5s dikey izosam bilgi

Samsun MHP İl Başkanı Karapıçak Sağlıkçılarla Buluştu

Samsun MHP İl Başkanı Karapıçak Sağlıkçılarla Buluştu
Daha Fazla Göster

Samsun MHP İl Başkanı Karapıçak Sağlıkçılarla Buluştu MHP Samsun İl Başkanı Abdullah Karapıçak ve beraberindeki heyet şehirdeki kamu hastanelerini ziyaret etti

22 mhp 2 Samsun

MHP Samsun İl Başkanı Abdullah Karapıçak ve beraberindeki heyet Samsun İl Sağlık Müdürlüğü tarafından yeni atanan hastane başhekim ve yöneticilerine ziyaretler gerçekleştirerek, görevinde başarılar diledi.

22 mhp 1 Samsun

ÇALIŞANLARIMIZ EMİN OLSUN
Küresel çaptaki salgın sürecinde toplum sağlığı ve buna bağlı olarak sağlık çalışanları ile hastanelerin önemini bir kez daha anladığını belirten Karapıçak, “Kovid-19 salgını tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde, bölgemizde ve Samsun’da gerek bireylerin sağlığını ve buna bağlı oluşan toplum sağlığı sorunları sağlık çalışanlarımızın değerli emekleri, devletimizin sağlık sektörüne yapmış olduğu yatırımlar sayesinde olabildiğince hafif atlatılmıştır. Bu vesile ile doktorundan hemşiresine, ambulans şoföründen ATT çalışanına, filyasyon ekiplerinden aile hekimlerine, hasta bakıcısından tüm idari kadrosuna kadar şahsım, yönetim kurulu üyelerim ve temsil ettiğim siyasi partim adına yürekten teşekkür ediyorum. Sağlık çalışanlarımıza yönelik şiddet vakalarını şiddetle lanetliyoruz. Şifa dağıtan sağlık çalışanı kardeşlerimize saldıran her kim olursa olsun en ağır şekilde cezalandırılmalıdır. Konuyla ilgili üzerimize düşen ne olursa olsun yapacağımızdan sağlık çalışanlarımız emin olsun” ifadelerini kullandı.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir