doğa area duru
 
5s dikey izosam bilgi

Samsun Mercek Altında! 

samsunda-mercek-altinda-2808
Daha Fazla Göster

Samsun Mercek Altında AK Parti, Samsun’da hem parti hem de yerel yönetim çalışmalarıyla ilgili olarak halkın nabzını tutmayı sürdürüyor.

Samsun’da AK Parti Genel Merkezi’nin hem Teşkilat Başkanlığı hem de Yerel Yönetimler Başkanlığı’nca vatandaşlarla birebir gerçekleştirilen sohbet ve anketlerin iki yıldır sürdürüldüğü bildirildi.

Edinilen bilgiye göre, Bazı medya gruplarında, Adıyaman, Ağrı, Giresun, Samsun, Malatya, Sivas ve Trabzon’un da aralarında bulunduğu 22 şehirde düzenlenen programların AK Partili başkanlarca yönetilen diğer il ve ilçelerde de sürdürüleceği yer aldı.

Bu çalışmaların iki yıldır hem teşkilat başkanlığı hem de yerel yönetimler başkanlığı tarafından anket ve birebir sohbet yoluyla gerçekleştirildiği bu yöntemle de Samsun’un mercek altında olduğu kaydedildi.

AK Parti’nin kuruluşundan bu yana anket ve sohbet yöntemiyle halkın nabzını tutmaya devam ettiğini ve şehirlerde belediye başkanlarının yanlış yatırımlardan vazgeçmelerinin nedeninin da bu yüzden olduğu belirtildi.

AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, bir süre önce yaptığı açıklamada, “İstişarenin hikmetine inanıyoruz, bugüne kadar da çok faydasını gördük. Alanında uzman arkadaşlarımız önceden gelip dışarıdan bir göz olarak şehrin röntgenini çekiyor. Daha sonra biz de belediyelerimizin problemlerini dinleyip çözüm bulmaya, tecrübelerimizden doğan fikirlerimizi paylaşmaya, gerekli durumlarda yol göstermeye gayret ediyoruz” demişti.

 

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir