Ladik'te gezilecek yerler ilçeyi görmek isteyen ve merak edenler tarafından araştırılıyor. Samsun merkeze 77 kilometre uzaklıkta bulunan bu güzel ilçede gezilecek yerleri sizler için sıraladık. Bakın, "Ladik 'te gezilecek yerler nerelerdir?"...

Ladik ilçesinde gezilecek önemli yerleri sizlere isimleriyle yazdık. Eğer yolunuz Samsun'un bu güzel ilçesi Ladik'ten geçerse mutlaka görmeniz gereken yerlerini aşağıda belirttik. İşte "Ladik 'te gezilecek yerler"

LADİK ŞENLİK.jpg

LADİK YAYLASI

Ladik ilçe merkezine 7 kilometre uzaklıkta olan Ladik yaylasında şenliklerde düzenlenmektedir. gezinizi bu şenliklere denk getirerek ilçedeki bu güzel yaylanın şenlikleriyle birlikte keyfini sürebilirsiniz.

LADİK AKDAĞ.jpg

AKDAĞ YAZ VE KIŞ SPORLARI MERKEZİ

Ladik ilçesine 6 kilometre uzaklıkta olan merkezde hem kış hem yaz sporları yapılabilmektedir. Yaz, kış özellikle yerli turistleri ağırlayan bu merkezde konaklama imkanı da bulunmaktadır.

HAMAMAYAĞI KAPLICALARI

Yok böyle rahatlık! Samsun'da o anlar kamerada Yok böyle rahatlık! Samsun'da o anlar kamerada

Bu kaplıcanın birçok hastalığa iyi geldiği bilinmektedir. Özellikle romatizma hastalığı sorunu yaşıyorsanız mutlaka kaplıcadan faydalanmanızı öneririz.

LADİK.jpg

LADİK GÖLÜ

Ladik gölü ilçe merkezine 7 kilometre uzaklıkta bulunmaktadır. Ladik gölünde doğal güzellikleri deneyimlemeniz mümkün.

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.

1588083278_ladik-gezilecek-yerler.jpg