"Samsun Kavak hava durumu" vatandaşlar tarafından merak ediliyor. Samsun'un Kavak ilçesinde hava durumunun bugün (11 Nisan Pazartesi) Parçalı ve çok bulutlu, öğle saatlerinden sonra aralıklı yağmur ve sağanak yağışlı. Yağışlar akşam saatlerinden itibaren zaman zaman kuvvetli 22 derece olması bekleniyor.

Havalar artık yaz mevsiminin yüzünü göstermesiyle ısındı. Nisan yağmurları ara ara yağsa bile, soğuklar yerini ılık havaya bıraktı. Samsun Kavak hava durumu, ilçede yaşayan vatandaşlar tarafından araştırıyor. İşte Samsun Kavak hava durumu...

çarşamba hava durumu.png

SAMSUN KAVAK HAVA DURUMU

Samsun Kavak hava durumu vatandaşlar tarafından merak ediliyor. Samsun'un Kavak ilçesinde hava durumunun bugün (11 Nisan Pazartesi) Parçalı ve çok bulutlu, öğle saatlerinden sonra aralıklı yağmur ve sağanak yağışlı. Yağışlar akşam saatlerinden itibaren zaman zaman kuvvetli 22 derece olması bekleniyor.

Samsun Atakum Hava Durumu 24 Mayıs Salı Samsun Atakum Hava Durumu 24 Mayıs Salı

SAMSUN HAVA DURUMU

Meteoroloji'den yapılan değerlendirmelere göre (11 Nisan Pazartesi) bugün Samsun'da hava durumunun Parçalı ve çok bulutlu, öğle saatlerinden sonra aralıklı yağmur ve sağanak yağışlı. Yağışlar akşam saatlerinden itibaren zaman zaman kuvvetli 24 derece olması bekleniyor.

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.