"Samsun Kavak hava durumu" vatandaşlar tarafından merak ediliyor. Samsun'un Kavak ilçesinde hava durumunun bugün (8 Nisan Cuma) parçalı ve çok bulutlu, aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı 16 derece olması tahmin ediliyor.

"Samsun Kavak hava durumu" vatandaşlar tarafından merak ediliyor. Samsun'un Kavak ilçesinde hava durumunun bugün (8 Nisan Cuma) parçalı ve çok bulutlu, aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı 17 derece olması tahmin ediliyor.

çarşamba hava durumu.jpg

Yaz mevsimine geçiş iyice kendini belli ederken, hava sıcaklıkları artış gösterse bile Nisan yağmurları da zaman zaman kendini belli ediyor. Samsun ilçesi Kavak hava durumu, ilçede yaşayan vatandaşlar tarafından araştırıyor. İşte Samsun Kavak hava durumu...

SAMSUN KAVAK HAVA DURUMU

Samsun'un ilçesi Kavak hava durumu vatandaşlar tarafından merak ediliyor. İnternet üzerinden arama yapan vatandaşlar için Samsun'un Kavak ilçesinde hava durumunun bugün (8 Nisan Cuma) parçalı ve çok bulutlu, aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı 17 derece olması tahmin ediliyor

SAMSUN'DA HAVA DURUMU

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden edinilen bilgiye göre Samsun merkezde (8 Nisan Cuma) bugün hava durumunun Parçalı, yer yer çok bulutlu kısmen aralıklı yağışlı,17 derece olması bekleniyor.

Samsun Asarcık Hava Durumu 27 Mayıs Cuma Samsun Asarcık Hava Durumu 27 Mayıs Cuma

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.