Vatandaşlar tarafından internette "Samsun Kavak Hava Durumu'" başlığı ile aramalar gerçekleştiriliyor. Bir yandan da havanın sıcak mı yoksa serin mi olacağı merak konusu. İşte "Samsun Kavak Hava Durumu'" ile ilgili ayrıntılı bilgiler.

​Yaz geliyor diye beklenirken hava sıcaklıkları yeniden düşüş gösterdi. Samsun'un Kavak ilçesinde 15 Nisan Cuma günü hava durumu Meteoroloji'den alınan bilgiye göre parçalı ve çok bulutlu, akşam saatlerine kadar aralıklı yağmurlu, 12 derece olması bekleniyor.

çarşamba hava durumu.png

SAMSUN KAVAK HAVA DURUMU

Samsun Ayvacık Hava Durumu 20 Mayıs Cuma Samsun Ayvacık Hava Durumu 20 Mayıs Cuma

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden aldığımız "Samsun Kavak Hava Durumu" raporlarına göre Samsun'un Kavak İlçesinde bugün yer yer yağışlı bir havanın hakim olması bekleniyor. Hissedilen en yüksek hava sıcaklığı ise 12 derece olacak. 15 Nisan Cuma günü de Kavak İlçesinde, parçalı ve çok bulutlu, akşam saatlerine kadar aralıklı yağmurlu olması bekleniyor.

SAMSUN HAVA DURUMU

15 Nisan Cuma günü (bugün) Samsun ilinde hava sıcaklığı Meteoroloji'den alınan bilgiye göre Parçalı çok bulutlu, parçalı ve çok bulutlu, sabah saatlerinde hafif sağanak yağışlı, akşam saatlerinden sonra az bulut 15 derece olması bekleniyor.

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.