Vatandaşlar tarafından internette "Samsun Ladik Hava Durumu'" başlığı ile aramalar gerçekleştiriliyor. Bir yandan da havanın sıcak mı yoksa serin mi olacağı merak konusu. İşte "Samsun Kavak Hava Durumu'" ile ilgili ayrıntılı bilgiler.

Yaz geliyor diye beklenirken havalar yeniden düşüş gösterdi. Samsun'un Kavak ilçesinde 12 Nisan Salı günü hava durumu Meteoroloji'den alınan bilgiye göre Parçalı çok bulutlu, aralıklı yağmur ve sağanak yağışlı 8 derece olması bekleniyor.

çarşamba hava durumu.png

SAMSUN KAVAK HAVA DURUMU

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden aldığımız "Samsun Kavak Hava Durumu" raporlarına göre Samsun'un Kavak İlçesinde bugün yer yer yağışlı bir havanın hakim olması bekleniyor. Hissedilen en yüksek hava sıcaklığı ise 8 derece olacak. 12 Nisan Salı günü de Kavak İlçesinde, Parçalı çok bulutlu, aralıklı yağmur ve sağanak yağışlı olması bekleniyor.

SAMSUN HAVA DURUMU

12 Nisan Salı günü (bugün) Samsun ilinde hava sıcaklığı Meteoroloji'den alınan bilgiye göre Parçalı çok bulutlu, aralıklı yağmur ve sağanak yağışlı. Yağışlar yer yer kuvvetli 12 derece olması bekleniyor.

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.

Samsun Hava Durumu 21 Mayıs Cumartesi Samsun Hava Durumu 21 Mayıs Cumartesi