"Samsun İlkadım hava durumu" vatandaşlar tarafından merak ediliyor. Samsun'un İlkadım ilçesinde hava durumunun bugün (8 Nisan Cuma) parçalı ve çok bulutlu, aralıklı sağanak ve gökgürültülü sağanak yağışlı. Yağışlar yer yer kuvvetli 12 derece olması bekleniyor.

Yaz mevsimine geçiş iyice kendini belli ederken, hava sıcaklıkları artış gösterse bile Nisan yağmurları da zaman zaman kendini belli ediyor. Samsun ilçesi İlkadım hava durumu, ilçede yaşayan vatandaşlar tarafından araştırıyor. İşte Samsun İlkadım hava durumu...

çarşamba hava durumu.jpg

Samsun Ayvacık Hava Durumu 27 Mayıs Cuma Samsun Ayvacık Hava Durumu 27 Mayıs Cuma

SAMSUN İLKADIM HAVA DURUMU

Samsun'un ilçesi İlkadım hava durumu vatandaşlar tarafından merak ediliyor. İnternet üzerinden arama yapan vatandaşlar için Samsun'un İlkadım ilçesinde hava durumunun bugün (8 Nisan Cuma) parçalı ve çok bulutlu, aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı. Yağışlar yer yer kuvvetli 12 derece olması bekleniyor.

SAMSUN'DA HAVA DURUMU

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden edinilen bilgiye göre Samsun merkezde (8 Nisan Cuma) bugün hava durumunun Parçalı, yer yer çok bulutlu kısmen aralıklı yağışlı,17 derece olması bekleniyor.

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.