Samsun İlkadım Hava Durumu 18 Nisan Pazartesi Samsun ve ilçelerinin hava durumu internet kullanıcıları tarafından araştırılmaya devam ediliyor. İnternet kullanıcıları "Samsun İlkadım hava durumu" başlığıyla aramalar gerçekleştiriyor. İşte detaylar...

Samsun İlkadım Hava Durumu 18 Nisan Pazartesi

Samsun Çarşamba Hava Durumu 21 Mayıs Cumartesi Samsun Çarşamba Hava Durumu 21 Mayıs Cumartesi

SAMSUN İLKADIM HABERLERİ

Nisan ayını ortaladığımız şu günlerde sıcaklıklar yükselmeye başladı. İnternet kullanıcıları, "Samsun İlkadım hava durumu" başlığıyla aramalar gerçekleştiriyor.

çarşamba hava durumu.png

SAMSUN İLKADIM HAVA DURUMU

Meteoroloji'den alınan son hava durumu tahminlerine göre, Samsun'un İlkadım ilçesinde hava durumunun 18 Nisan Pazartesi günü gök gürültülü sağanak yağışlı bekleniyor. En yüksek sıcaklığın 12, derece dolaylarında olacağı öngörülüyor.

Öte yandan Samsun'un İlkadım ilçesinde, hafta boyunca en yüksek hava sıcaklığının 21, en düşük hava sıcaklığının ise, 4 derece dolaylarında olması öngörülüyor. İlçede bugünden itibaren gök gürültülü sağanak yağış bekleniyor.

SAMSUN HAVA DURUMU

Meteoroloji'den alınan son bilgilere göre, Samsun'da hava durumunun bugün (18 Nisan Pazartesi) parçalı ve Parçalı ve çok bulutlu, bu öğle ve akşam saatlerinde sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı 24 derece olacağı tahmin ediliyor. Meteoroloji'den Samsun için, kuvvetli yağış uyarısı, kuvvetli rüzgar uyarısı ve toz taşınımı uyarısı yapıldı. Vatandaşlar ulaşımda aksamalar, sel, su baskın gibi olumsuzluklara karşı uyarıldı. 

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.