doğa samsun surucu kursu duru
       
5s arslan Mega Halı

Samsun İçin Sevindiren Görüntü!

samsun-icin-sevindiren-goruntu
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Samsun İçin Sevindiren Görüntü! Uzun bir süre boyunca risk haritası kırmızı olan Samsun’da tablo yeşile dönmeye başladı

Samsun’da HES uygulamasında sevindiren gelişme

Samsun’da 28 Nisan’da başlayan sokağa çıkma kısıtlamasından önce HES uygulamasındaki kırmızı alan, yerini yeşile bırakmaya başladı.

Ülke genelinde 28 Nisan’da başlayan ve 18 gün boyunca aralıksız süren sokağa çıkma kısıtlamasından önce Hayat Eve Sığar uygulamasında kırmızıya bürünen Samsun, yasakların da etkisiyle yerini yeşile bırakmaya başladı.

SAMSUN YEŞİLE DÖNÜYOR

Samsun’un uzun bir süredir vaka sıralamasında şampiyon olması HES uygulamasına da yansımış, kent merkezi kırmızıya boyanmıştı. 28 Nisan’da başlayan ve 18 gün aralıksız süren sokağa çıkma kısıtlamasının devam etmesiyle birlikte uygulamadaki kırmızı alan yerini yeşile bırakmaya başladı.

Samsun Valisi Doç. Dr. Zülkif Dağlı Samsunlulara bu tablonun devamı için çağrıda bulundu. Bayramda da tedbirlere dikkat edilmesini isteyen Vali Dağlı, “Eğer tedbir ve kurallara titizlikle uymaya devam eder, bayramlaşmalarımızı telefonla gerçekleştirir, bu sınavı da başarıyla geçersek bayram sonrası bizi çok daha güzel günlerin beklediğine yürekten inanalım. Kısıtlamaların son bulduğu sağlıklı günlere bir an önce kavuşabilmemiz için bu bayramı bir fırsat olarak değerlendireceğiniz konusunda sizlere güveniyor, bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da göstereceğiniz sabır ve fedakarlık için teşekkür ediyorum” dedi.

EMRE ÖNCEL


E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir