Samsun Havza hava durumu vatandaşlar tarafından merak ediliyor. Samsun'un Havza ilçesinde hava durumunun bugün (7 Nisan Perşembe) parçalı ve az bulutlu zaman zaman çok bulutlu, akşam saatlerinden itibaren aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı 21 derece olması bekleniyor.

Mevsim geçişi yaşanırken, havalar kısmen sıcak yüzünü göstermeye başladı. Soğuklar yerini ılık havaya bırakıyor. Samsun Havza hava durumu, ilçede yaşayan vatandaşlar tarafından araştırıyor. İşte Samsun Havza hava durumu...

çarşamba hava durumu.png

SAMSUN HAVZA HAVA DURUMU

Samsun Havza hava durumu vatandaşlar tarafından merak ediliyor. Samsun'un Havza ilçesinde hava durumunun bugün (7 Nisan Perşembe) Parçalı ve zaman zaman çok bulutlu, sabah saatlerinde kıyı kesimleri puslu ve yer yer sisli, gece saatlerinden itibaren aralıklı sağanak yağışlı 17 derece olması bekleniyor.

Samsun Alaçam Hava Durumu 25 Haziran Cumartesi Samsun Alaçam Hava Durumu 25 Haziran Cumartesi

SAMSUN'DA HAVA DURUMU

Meteoroloji'den yapılan değerlendirmelere göre (7 Nisan Perşembe) bugün Samsun'da hava durumunun Parçalı ve zaman zaman çok bulutlu, sabah saatlerinde kıyı kesimleri puslu ve yer yer sisli, akşam saatlerinden itibaren aralıklı sağanak yağışlı 17 derece olması bekleniyor.

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.