banner1313

banner1346

banner1345

banner1334

Zihni Şahin, Samsunlu iş insanlarıyla buluştu

Cumhur İttifakı'nın Atakum Belediye Başkan Adayı Zihni Şahin, Samsun'un ticari ve ekonomik nabzını tutan iş insanlarıyla kahvaltıda bir araya geldi.

SAMSUN HABER 05.03.2019, 12:56 05.03.2019, 14:13

Cumhur İttifakı'nın Atakum Belediye Başkan Adayı Zihni Şahin, Samsun'un ticari ve ekonomik nabzını tutan iş insanlarıyla kahvaltıda bir araya geldi. 

İŞ DÜNYASI VE ESNAF TEMSİLCİLERİ
Başkan Zihni Şahin, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, AK Parti İl Başkanı Ersan Aksu ve MHP Atakum İlçe Başkanı Ahmet Hatinoğlu, Samsun Ticaret ve Sanayi Odası(STSO) Meclis Başkanı Haluk Akyüz'ün organize ettiği kahvaltıya katıldı. STSO Başkanı Salih Zeki Murzioğlu, Samsun Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği(SESOB) Başkanı Hacı Eyüp Güler'in de yer aldığı kahvaltıda Zihni Şahin, iş insanlarına Atakum'a yönelik yatırım ve projelerini anlattı. 


DENİZİ, KUMU, MAVİSİ, YEŞİLİYLE ATAKUM
Sözlerine, "Yoğun katılım gösteren tüm misafirlerimize gönülden teşekkür ediyorum. Atakum için yapacağımız çok fazla iş var" diyerek başlayan Zihni Şahin, konuşmasında kısaca şunları değindi: "Atakum sadece Samsun'un değil Karadeniz'in hem parlayan yıldızı hem de en çok gelişen bir yerleşim merkezi. Deniziyle, kumsalıyla, mavisiyle, yeşiliyle sadece Samsun'un, sadece Karadeniz'in değil Türkiye'nin ender ilçelerinden bir tanesi. Bu kadar uzun sahili olan bir yerleşim yeri yoktur diye düşünüyorum. Varsa da çok azdır. 
 


DAHA ÇOK YEŞİL ALAN, HUZURLU BİR KENT
Atakum, 72 ilden göç almış, bugün artık 'cazibe merkezi' haline gelmiş bir kent. Bu birlikteliğe katkı sağlamak adına, Atakum'un kültür, sanat ve turizm şehri olması noktasında çalışmlarımız devam edecek. Çevreci bir yaklaşımla, Atakum'da daha çok yeşil alan üreterek ve halkımızın daha huzurlu bir şekilde yaşayabileceği yatırımları, çalışmaları sürdüreceğiz.  

DESTEK SİZDEN, HİZMET BİZDEN
Gönlümüzü ve bütün gücümüzü Atakum'un gelişmesi için seferber edeceğiz. Hem siyasi irademizin gücünü arkamıza alacağız hem de Mustafa Demir Bakanımızı da kazandırıp Büyükşehir Belediyesi ile dayanışma içerisinde, ilçemizin tüm imkanlarını seferber ederek Atakum'un problemlerini çözeceğiz. Bunu yaparken siz değerli iş insanlarımızın da desteklerini görmek istiyoruz. Sizlerin vereceği destek hizmet ve yatırım yolunda en önemli kozlarımızdan birisi olacak. Atakum'a hizmet için geliyoruz ve bunu hep birlikte başaracağız."

KARAASLAN: AK PARTİ BAŞARISININ SIRRI
Programda konuşan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, “Bir arada olmak önemli sadece seçim zamanlarında değil her zaman önemli çünkü bizler bir yandan elbette seçime dair görüşlerimizi sizlerle paylaşırken ama en çokta sizden gelenleri alıp dolayısıyla önümüzdeki dönemdeki yol haritasını belirliyoruz. Belki de Ak Parti olarak başarılarımızın arkasındaki en büyük sır sokağın, halkın, esnafın sesine kulak verebilme kabiliyetimiz. Eğer bir gün uzaklaşırsak, eğer Ankara'dan biz bu işleri aklamaya çalışırsak işte o zaman yanılmış oluruz.  Bu şehrin her bir metre karesinde vatandaşa kulak vermek ama aynı zamanda bizce daha da önemli olan ve bu seçim kampanyamızın ana merkezine oturttuğumuz gönülden gönüle köprü kurma hadisesini gerçek anlamıyla gerçekleştirebileceğimize inanıyoruz” dedi.

AKSU: ZİHNİ ŞAHİN’İN ÇOK HİZMETİ OLACAK
AK Parti İl Başkanı Ersan Aksu, “Hizmetler bir hizmet zinciriyle gerçekleşir. Ve bu hizmet zincirinde son ana kadar her şeyi en güzel şekilde yapan Atakum’da 5 sene öncesine kadar 55 de 55 projesiyle yola çıkan ama çok daha fazlasını yaparak hizmet veren İshak Başkanıma ben çok teşekkür ediyorum. Tabi bu bir bayrak yarışı şimdi bayrağı Atakum Bafra'daki hizmetlerinden sonra Samsun'da Büyükşehir Belediye Hizmetlerini yürüten bu 31 Marttan sonrada hizmetlerini Atakum'da verecek olan bundan sonraki süreçte bayrağı inşallah Zihni Başkan sizlerin ve Atakumların taktiri ile devralacak. Biz bu anlamda Atakum’da ki hizmetleri aksamadan devamlı ve çok daha fazlasıyla büyüyen gelişen Samsun'un değil hakikaten bölgenin merkezi olmaya aday olan Atakum'un esnafıyla iş adamıyla bir birliktelik bütünlük içerisinde gelişmesini istiyoruz. Ve bu gelişme açısından da önümüzde ki süreçte Zihni Şahin Başkanımın yapacağı çok hizmet olacağını biliyorum” diye konuştu.

Haber:Pınar UZUN, Mustafa TOGUR, Ekrem ASLAN

Yorumlar (0)
18°
açık
Namaz Vakti 18 Eylül 2019
İmsak 04:44
Güneş 06:10
Öğle 12:34
İkindi 16:03
Akşam 18:48
Yatsı 20:09