banner1313

banner1300

banner1334

banner1337

Zihni Şahin: Projeler halkın talebi 

Cumhur İttifakı Atakum Belediye Başkan Adayı Zihni Şahin, "Halkımızla anket gerçekleştirilerek Atakum'un ihtiyaçlarını sorduk. Bu anket sonucunda gelen talepler doğrultusunda bu projeleri oluşturduk" dedi

SAMSUN HABER 15.03.2019, 14:13 15.03.2019, 14:14
Zihni Şahin: Projeler halkın talebi 

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Atakum Belediye Başkan Adayı Zihni Şahin'in proje tanıtım toplantısının ardından AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, Cumhur İttifakı Büyükşehir Belediye Başkanı Adayı Mustafa Demir ve Başkan Şahin projeleri Samsun Canlı Haber'e değerlendirdi.

SAMSUN MEDYA'YA ÖZEL AÇIKLAMA
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Atakum Belediye Başkan Adayı Zihni Şahin, düzenlediği proje tanıtım toplantısı sonunda Samsun Medya Grubu'na yaptığı özel açıklamada, projelerin halkın görüşleri alınarak oluşturulduğunu ve bu projeler için bakanlıklara, Bursa ve Ankara gibi büyükşehir belediyelerine proje yapan bir ekip ile çalıştıklarını ifade etti.

ANKETLERLE ORTAYA ÇIKTI
Atakumluların taleplerini alarak projeler hazırladıklarına vurgu yapan Şahin, "Bunların hepsi bir emek sonucu ortaya çıktı. Atakum'u tanıyan ve bilen bir insandık ve arkadaşlarımız ile konuşarak Atakum'un ne eksiği olduğunu, neye ihtiyacı olduğunu tespit edip, o alanlarda çalışmalar yaptık. Esasında biz profesyonel bir ekip ile anket usulü önceliklerini belirledik ve bu paralelde proje çalışmalarımızı gerçekleştirdik. Biz daha önce Bafra'da da aynı şeyi yapmıştık. Bakanlıklara, Bursa ve Ankara gibi büyükşehir belediyelerine proje yapan bir ekip ile çalıştık. Öncelikle halkla bir anket gerçekleştirilerek Atakum'un ihtiyaçlarını sorduk. Bu anket sonucunda bize gelen talepler doğrultusunda bu projeleri oluşturduk. İnşallah Allah mahcup etmez ve bu projeleri hayata geçiririz. Tabiki şimdilik aklımıza bunlar geldi ama düşünemediğimiz, ihtiyaç olan bir proje olsa ve 'Bu da ne güzel diyip' hayata geçiririz" dedi. 

PROJELERİ YOK
Proje tanıtım toplantısını değerlendiren AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, "Bu akşamki sunum çok etkileyiciydi. Burada aslında bir farkı görmek açısından önemli. 'Zaten kendimize güveniyoruz, iyi bir noktadayız' deyip gururlanmak ya da övünmek yerine, aslında ne kadar güçlü hedefler koyabildiğimizin, çıtayı nasıl kendimizin belirlediği çok çok somut bir örneği. Ben açıkçası diğer partilerde bu denli kapsayıcı, kuşatıcı, toplumun her kesimine dokunan ve çok geniş yelpazede tasarlanmış, düşünülmüş projeleri görmedim. Aslında bu seçimde biz, 'Projeler yarışsın ve projeler konuşulsun' dedik. Atakum'un çok özel bir ilçe olduğunu biliyoruz. Atakum'u istihdam anlamında bir çekim merkezi haline getirecek çok önemli projeler vardı bu akşam" diye konuştu.

ÇITAYI YÜKSELTECEK
Cumhur İttifakı Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, "Çok güzel bir proje lansmanı geçirdik. Atakum, Karadeniz'in dengeli gelişen en önemli şehri. Atakum; çok kültürlü, her bölgeden, eğitim  ve sosyal gruptan insanın mutlu olarak yaşadığı bir ilçe durumunda. Cumhur İttifakı Adayımız Zihni Şahin hocamızın açıkladığı proje demeti, tamamlandığında insanımızı ulaştıracak olduğu güvenlik ve huzur içinde bir Atakum'u işaret ediyor. Seçim çalışması çok iyi gidiyor ve sanıyorum ki bu projeleri açıklaması çıtayı çok daha yukarıya çıkaracaktır. Belki de hem Atakum'da hem de Büyükşehir'de yerel yönetimler tarihinde ki en büyük kamuoyu desteğini ile seçimleri kazanacağız inşallah" şeklinde konuştu.

Haber: Mustafa TOGUR, Merve İLHAN, Uğur ATICI, Dilber BAHADIR 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!