Hilas Otel

Çelik İnşaat

Zihni Şahin: Ortak akılla çalışacağız

Büyükşehir Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Atakum Belediye Başkan adayı Zihni Şahin, "Ortak akılla hareket etmeyi sürdüreceğiz" dedi

Büyükşehir Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Atakum Belediye Başkan adayı Zihni Şahin, bu zamana kadar olduğu gibi, bundan sonra da ortak akılla hareket edeceklerini ifade etti.

ZORLUKLARI BERABER AŞTIK
Belediye başkanlığı yaptığı 9 yılda ortak aklı her zaman el üstünde tuttuğunu ifade eden Şahin, "Samsun'da 3 Mayıs 2018 tarihinden itibaren aynı anlayışla devam ettirdik. Bizim anlayışımızda ortak akıl, insana önem verme var, gönül belediyeciliği var. İnşallah bu anlayışla Atakum'a hizmet vereceğiz. Bu seçimi mahalli idareler seçimi olarak görmeyelim. Ülkemiz üzerinde oynanan oyunlar artık gizli kapaklı değil. Bütün küresel güçler, Türkiye Cumhuriyeti'nin kazanımlarına engel olmak, güçlenmemizi gelişmemizi her türlü oyununu oynuyor. 15 Temmuz'da ve sınırımızda terör devleti ile bizi vurmak istediler. Bu olayları nasıl atlattık. Başımızda Sayın Cumhurbaşkanımız gibi dirayetli bir lider ve güçlü bir hükümetle bu engelleri aştık. Yine güçlü desteklerinizle bize kurulacak oyunları hep beraber aşacağız" dedi.


 

Güncelleme Tarihi: 03 Mart 2019, 18:16
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER