banner1313

banner1300

banner1334

banner1337

Zihni Şahin: Herkesin başkanı olacağız!

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı AK Parti Atakum Belediye Başkan Adayı Zihni Şahin, seçim çalışmaları kapsamında İncesu ve Yalı Mahallelerinde halkla buluştu.

SAMSUN HABER 18.02.2019, 13:21
Zihni Şahin: Herkesin başkanı olacağız!


Başkan Şahin, AK Parti Atakum İlçe Başkanı Haluk Köksoy, MHP İlçe Başkanı Ahmet Hatinoğlu ve her 2 partinin ilçe yöneticileriyle birlikte seçim çalışmaları kapsamında İncesu ve Yalı Mahallelerindeki 'Halk Buluşması'na katıldı. Mahalleli tarafından büyük bir çoşkuyla karışanan Şahin, projelerini ve yatırımlarını anlatarak, Atakum Belediye Başkanlığı için destek istedi. 

Konuşmasına  "Cumhur İttifakı'nın mührünü Atakum'a vurmak için canla başla çalışıyoruz. Bizleri bu sıcak ortamda ağırlayan mahallemizin güzide sakinlerine canı gönülden teşekkür ediyorum" sözleriyle başlayan Başkan Şahin şu açıklamalarda bulundu;

PROJELER ŞİMDİDEN HAZIR
"Atakum sadece Samsun'un değil Karadeniz'in en çok gelişen ve Cenab-ı Allah'ın bahşettiği önemli güzelliklere sahip bir ilçe. Bu kadar güzel bir sahili olan kaç tane ilçe var? Aynı zamanda yeşil ve mavinin buluştuğu her türlü güzelliklere sahip bir ilçe Atakum. Bu kadar güzel bir ilçeye hizmet etmek bize nasip olursa biz de dünyanın en bahtiyar insanı oluruz. Her şeyden önce ortak akılla hareket edeceğiz. Bir mahalleye hizmet yapılacaksa sizlerle konuşarak, sizlerin beklentileri doğrultusunda hareket edeceğiz. Atakum olarak, büyük bir aileyiz anlayışıyla, hareket edeceğiz. İlçemizde alt yapı, yol, kaldırım her türlü ne sıkıntı ve eksik varsa bunları tabii ki gidereceğiz. Bunun yanında Atakum'un kalkınması, gelişmesi, belli bir noktaya gelmesi adına bir çok düşüncelerimiz, projelerimiz var. Mahallelerimizden belirli talepler var. Köy konağı isteniyor örneğin, yollar, alt yapı ile ilgili sıkıntılar dile getiriliyor. Bunlar yapılmayacak işler değil. İnşallah bu hizmetleri yapmak bize nasip olur." 
  
HERKESE EŞİT HİZMET
Şahin son olarak,  "Demokratik toplumlarda illa ki bir partiden aday olunması gerekiyor. Fakat şunu herkesin çok iyi bilmesini istiyorum ki, seçildikten sonra biz herkesin başkanı olacağız. Toplum arasında ayrım yapmayacağız. Herkese hizmet edeceğiz" ifadesinde bulundu.

                

Yorumlar (0)