banner1313

banner1300

banner1334

banner1337

Zihni Şahin'den Erdoğan'ın mitinge davet

Cumhur İttifakı Atakum Belediye Başkan adayı Zihni Şahin Samsun Canlı Haber aracılığı ile tüm Samsunluları, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 3 Mart'ta Samsun'da yapacağı mitinge davet etti

SAMSUN HABER 02.03.2019, 13:22 02.03.2019, 13:23

Partisinin Atakum  Seçim Koordinasyon Merkezi açılışına katılan Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Atakum Belediye Başkan adayı Zihni Şahin, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 3 Mart Pazar günü saat 16:00’da Samsun Cumhuriyet Meydanı’nda yapacağı mitinge tüm Samsunluları davet etti.

 SEÇİME BÜYÜK KATKISI OLACAK

 Samsun Canlı Haber mikrofonlarına özel açıklamalarda bulunan Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Atakum Belediye Başkan adayı Zihni Şahin, “Tüm hemşerilerime çok teşekkür ediyorum. Herkesten Allah razı olsun. Bir SKM açılında ancak bu kadar yoğunluk olabilirdi. Seçim öncesi bizlere çok güzel moraller verdiler. Herkese çok teşekkür ediyorum, çok mutlu oldum. 31 Mart yerel seçimlerinde inşallah Atakum'da zaferle kazanacağız. Tüm Samsunlu hemşerilerimizi ve Atakumlu hemşerilerimizi 3 Mart günü mitinge davet ediyorum. İnşallah güzel bir miting olur. Seçime ayrı bir katkısı olacağını düşünüyorum” dedi.

Dilber BAHADIR - Yasin KÖSE

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!