banner1365

banner1496

banner1499

banner1334

Zeki Sayar, Büyükşehir'e aday!

banner1357

Demokrat Parti Samsun İl Başkanı ve Genel İdare Kurulu Üyesi Cengiz Aktaş, Büyükşehir Belediye Başkan adaylarının Zeki Sayar olduğunu açıkladı.

SAMSUN HABER 30.01.2019, 18:23 30.01.2019, 18:24
banner1353
banner1375

Demokrat Parti Samsun İl Başkanı ve Genel İdare Kurulu Üyesi Cengiz Aktaş, parti binasında düzenlediği basın toplantısı ile Büyükşehir Belediye Başkan adaylarının Zeki Sayar olduğunu ifade etti. 

KADINLARLA EKSİKSİZ HİZMET 
Samsun'un 17 ilçesinde de kadın adayla seçime girmeyi planladıklarını ifade eden Aktaş, "İlçelerimizde takım adaylarla yürümek gibi bir hedefimiz var. Bu amaçla 4-9 Şubat tarihleri arasında başvuruları alacağız. Mümkün olursa tüm ilçelerde kadın aday göstermek istiyoruz. Çünkü baş tacımız kadınlarımızın elinin değmediği belediyecilik hizmetinin eksik kalacağına inanıyoruz. Bu sadece Samsun il teşkilatının almış olduğu bir karar" dedi. 

SONUCA VARAMAZ 
Aktaş, hiçbir şeyi değiştiremeyecek şekilde oy kullanmanın kimseye bir yarar sağlamayacağını dile getirerek, "Samsun Büyükşehir Belediye Başkan adayımız Zeki Sayar'ın partimize ve Samsunumuza hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum. 73 senelik Demokrat Parti misyonu, Türkiye Cumhuriyeti demokrasisinin temelini oluşturuyor. İçinde bizim olmadığımız siyasi denklemler bir sonuca varamaz" diye konuştu. 

TÜM ÖĞRENCİLERE ÜCRETSİZ
Demokrat Parti'nin büyük bir çınar olduğunu ifade eden DP Samsun Büyükşehir Belediye Başkan adayı Zeki Sayar, "Partimiz her zaman olduğu gibi ara vermeden projeleri gerçekleştirmeye hazırdır. Biz iktidara geldiğimizde yeniden fabrikalar ve barajlar yapıp işsizliğin önüne geçeceğiz. Samsun için birçok projemiz var. Başta kentsel dönüşüm olmak üzere yapılan tramvay hatını 250 km'ye çıkarmayı hedefliyoruz. Ayrıca tramvay ve belediye otobüslerinde 65 yaş üstü için uygulanan ücretsiz ulaşım imkanını tüm öğrenciler için de sağlayacağız. " ifadelerini kullandı.

Dilber BAHADIR, Mustafa TOGUR

Yorumlar (0)