banner1320

'Zafer Binali Yıldırım'ın olacak'

MHP Samsun İl Başkanı Abdullah Kaprapıçak, "Binali Yıldırım'ı seçerek, 31 Mart'ta yarım kalan işimizi tamamlayacağız ve İstanbul mutlak galibiyet ile Yıldırım'ın olacak" dedi

'Zafer Binali Yıldırım'ın olacak'
banner1314

Milliyetçi Hareket Partisi Samsun İl Başkanı Abdullah Karapıçak, 23 Haziran'da yapılacak İstanbul seçimleri için Samsunlular ile buluşmalarını sürdürüyor.

Etkinlik ve şölenlerine katılan Başkan Karapıçak, vatandaşlardan Cumhur İttifakı İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım için destek isterken seçimin önemini analtıyor.

Samsunluların ilgisinin yüksek olduğunu dile getiren Karapıçak, hemşehrileri ile kucaklaşmanın mutluluğunu yaşadığını belirterek açıklamalarda bulundu.

ZAFER İLE ÇIKILACAK
Seçimde 31 Mart'ta yarım kalan işi tamamlayacaklarını söyleyen Başkan Karapıçak, "Biz İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimlerinde Cumhur İttifakı adayımız Binali Yıldırım'ı seçerek 31 Mart'ta yarım kalan işimizi tamamlayacağız. MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin emir ve talimatlarıyla mitili İstanbul'a attık. Gece gündüz demeden çalışıyoruz. Bu çalışmalarımız inşallah 23 Haziran'da İstanbul için mutlak bir galibiyetle sonuçlanacak ve Yıldırım'ın zaferini hep birlikte kutlayacağız. Samsun'a ve Samsunlu'ya yakışan da budur" dedi.

DESTEK VERECEKLER 
Başkan Karapıçak, Samsunluların desteklerinin giderek arttığını belirterek, "Sağolsun sandığa gitmeyen Samsunlular dahil bize destek vereceklerini söyledi. Bu seçimler galibiyetle sonuçlanacak ama esas olan bundan sonrası Samsunluları İstanbul’da yalnız bırakmamak olmalı. Şimdi Samsunluların hem siyasette hem ticarette hem de cemiyet hayatında güçlenme zamanıdır. Samsunluluk ruhu ve bilincini bugüne kadar yaşatan tüm STK yöneticilerine şahsım ve temsil ettiğim partim adına teşekkür ediyorum" diye konuştu. 
 

Güncelleme Tarihi: 18 Haziran 2019, 12:03
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1313

banner1300