Yüzlerce çocuğun yüzü güldü: 'Her Çocuk Bayramlık İster'

Atakum Belediyesi, her yıl gerçekleştirdiği ‘Her Çocuk Bayramlık İster’ kampanyasıyla, bu yıl da yüzlerce ihtiyaç sahibi çocuğun yüzünü güldürdü.

Yüzlerce çocuğun yüzü güldü: 'Her Çocuk Bayramlık İster'

Atakum Belediyesinin her yıl Ramazan Bayramı öncesi ‘Her Çocuk Bayramlık İster’ sloganıyla, ihtiyaç sahibi çocuklarla buluşturduğu ‘Bayramlık Hayır Çarşısı’ bu yıl da yüzlerce çocuğun yüzünü güldürdü. Atakum Belediyesi Hayır Çarşısı Mağazasına gelen ihtiyaç sahibi çocuklarla tek tek ilgilenerek kıyafet denemelerinde yardımcı olan Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, çocukların yüzlerindeki gülümsemeyi görmenin her şeye değer olduğunu söyledi. 

PAYLAŞMANIN GÜZELLİĞİ
Atakum Belediyesi Hayır Çarşısı mağazasında çocuklarla ilgilenen Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, “Bir çocuk için, bayramlık kıyafetin ne kadar değerli ve önemli olduğunu hepimiz biliyoruz. Bu anlamda çocuklara bayramlık kıyafet hediye etmenin önemini iyi biliyoruz. İhtiyaç sahibi çocuklarımızın yüzünü güldürmek, bayramlık kıyafetleriyle buluşturmak için başlattığımız ‘Her Çocuk Bayramlık İster’ kampanyamızı bu yıl da gerçekleştirdik. Kendi çocuklarına bayramlık kıyafet alan hayırsever vatandaşlarımız, ihtiyaç sahibi çocuklarımız için de birer elbise alarak Atakum Belediyesi Hayır Çarşısına bağışta bulundu. Paylaşmanın güzelliğini bu bayram da Atakum’da yaşadık” dedi
 

Güncelleme Tarihi: 14 Haziran 2018, 16:20
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1134

banner1142

banner1127