banner1365

banner1496

banner1499

banner1334

Yusuf Ziya Yılmaz: Önemli olan nasıl hizmet ettiğiniz

banner1357

AK Parti Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, "Önemli olan koltuklarda oturduğunuz süre içerisinde nasıl hizmet ettiğinizdir" dedi.

SAMSUN HABER 08.04.2019, 15:42
Yusuf Ziya Yılmaz: Önemli olan nasıl hizmet ettiğiniz
banner1353
banner1375

AK Parti Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, partisinin Havza İlçe Başkanlığını ziyaret etti. Yılmaz, seçimlerin bir bayrak yarışı olduğunu dile getirerek, "Önemli olan koltuklarda oturduğunuz süre içerisinde nasıl hizmet ettiğinizdir" dedi.

HER ŞEY HAVZA İÇİN
AK Parti İlçe Başkanı Kadir Kayan, seçim sürecinde her an sahada olduklarını belirterek, "Bu çalışmalarımızın karşılığını 31 Mart gecesi aldık. Emeği geçen tüm herkese teşekkür ediyorum" dedi.
Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir ise Yılmaz’a ziyaretinden ötürü teşekkür ederek, "Şimdi enerjimizi Havza için harcama zamanı. Önceliğimiz Havza'ya hizmet. Bunu da birlik ve beraberlik içerisinde yapacağız" diye konuştu.

ÖNEMLİ OLAN BİRLİK
Yılmaz ise kazanılan seçimden ötürü Kayan ve Özdemir’i tebrik ederek, "Bu bir hizmet yarışı. Dün o koltuklarda birileri vardı. Bugün siz varsınız ve sizden sonra da biriler gelecek. Önemli olan o koltuklarda oturduğunuz süre içerisinde nasıl hizmet ettiğiniz. İlçemize 15 yıl hizmet eden Murat başkanımıza teşekkür ediyorum. Şimdi sıra sizde. Sebahattin kardeşimiz bilgisi ve deneyimimi ile bu işi başaracak bir kardeşimiz. Birlik ve beraberlik içerisinde olduğumuz sürece başaramayacağımız iş yok" ifadelerine yer verdi.
Yılmaz, daha sonra MHP Havza ilçe Başkanlığını ziyaret ederek ilçe yöneticilerine seçim sürecinde verdiği destek nedeniyle teşekkür etti.

Yorumlar (0)