banner1365

banner1345

Yusuf Ziya Yılmaz: İyi izler bırakmak için çalışmalıyız - Samsun Haberleri

banner1357

AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, "Yaptığımız tüm hizmetlerde ayrım olmaksızın hepimiz iyi izler bırakmak için çok çalışmalıyız" dedi.

SAMSUN HABER 18.09.2019, 18:13 Ceylan
Yusuf Ziya Yılmaz: İyi izler bırakmak için çalışmalıyız - Samsun Haberleri
banner1353
banner1343

AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, Ordu'nun Ünye, Fatsa ile Samsun'un Çarşamba ilçelerinde ziyaretler gerçekleştirdi. Yılmaz, "Yaptığımız tüm hizmetlerde ayrım olmaksızın hepimiz iyi izler bırakmak için çok çalışmalıyız" dedi.

ZİYARETLERİ SÜRÜYOR

Yerel yönetim çalışmaları kapsamında il gezilerini sürdüren AK Parti Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı'yı makamında ziyaret etti. Çarşamba Belediye Başkanı Halit Doğan'ın da katıldığı programda meclis ve parti üyeleri de hazır bulundu. Ünye Belediyesi'nin çalışmaları hakkında bilgi alan Yılmaz, belediye başkanı Tavlı ve meclis üyeleriyle istişarelerde bulundu.

Ünye programının ardından Fatsa ilçesinde Organize Sanayi Bölgesi (OSB) ziyaret edildi. AK Parti Ordu Milletvekili Ergün Taşçı, Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar, Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, AK Parti Ünye İlçe Başkanı Kenan Selim Argan, AK Parti Fatsa İlçe Başkanı İsa Yüksel ve meclis üyelerinin de eşlik ettiği programda bölgede yüzlerce vatandaşa imkanı sağlayan Kuzey Kafkas Giyim Sanayi gezildi. Kuzey Kafkas Tekstil’in Yönetim Kurulu Üyesi Ethem Rasim Uysal'dan işletme hakkında bilgi alan Yılmaz, kalkınma, iş aş için üretime vurgu yaptı.
Yılmaz, Fatsa ve Ünye programı sonrasında AK Parti Çarşamba ilçe Başkanlığının Yönetim Kurulu İstişare ve Değerlendirme toplantısına katıldı.

kafkas

Programında açıklamalarda bulunan AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, yerel yönetimlerin kentin tarihten gelen dokusu, değerleri, ihtiyaçlarını gözeterek hareket etmesinin gelişim ve  mutlu şehirler olgusunu artıracağını söyledi.

BAĞ GÜÇLÜ OLMALI

Yerel yönetimlerin; kentin, halkın oluşan güçlü bağ ile bir bütünlük sağlaması, ahenk içinde olması gerektiğinin altını çizen Yılmaz, "AK Parti iktidarı döneminde bunun sağlanması ve uygulanması için büyük mücadeleler verildi. Yerel yönetimler kentle, halkla ne kadar çok kucaklaşırsa mutlu şehir tablolarının ortaya çıktığını yaşayarak gördük. Bunun için her kademeden temsilcilerin bu hassasiyeti gözeterek çalışmalarını yürütmesi gerekli.  Hepimiz iyi izler bırakmak için çalışmalıyız. Bunun sağlamanın tek yolu ise gönüllere girerek halkımıza, şehirlerimize en iyi hizmeti vermekten geçiyor" diye konuştu.

yusuf ziya yılmaz

TÜM SIKINTILAR AŞILACAK

Türkiye'nin zor bir dönemden geçtiğine vurgu yapan Yılmaz, "Bu süreçte ülkemizin dimdik ayakta durması için üzerimize düşen ne görev varsa eksiksiz yapmak zorundayız. Kimileri ayrı sevdalara yönelebilir ama bizim tek rotamız güçlü Türkiye'ye açılan yelken olmalıdır. Ekonomimizin daha da güçlenmesi, sınırlarımızda yaşanan sıkıntıların bertaraf edilmesi, iç ve dış mihrakların kirli oyunlarının bozulması,  terör örgütlerinin yeniden doğmamak üzere bitirilmesi için büyük mücadeleler veriliyor. Allah'ın izniyle Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde büyük bir kucaklaşma ile ülkemiz tüm sıkıntılarını tek tek aşacak. Buna inancımız tam ve bu doğrultuda elimizden gelen tüm gayreti göstereceğiz." şeklinde konuştu.

çarşamba

Yorumlar (0)
12°
parçalı az bulutlu
Namaz Vakti 14 Ekim 2019
İmsak 05:13
Güneş 06:38
Öğle 12:26
İkindi 15:31
Akşam 18:04
Yatsı 19:24