banner1365

banner1469

banner1345

banner1480

Yusuf Ziya Yılmaz: Hedeflerimizde şaşma olmayacak

banner1357

AK Parti Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, Türkiye'nin büyük hedeflerine halkın güçlü desteğiyle ulaşacağını belirterek,  "Ülkemiz için hedeflerimizden asla şaşma olmayacak" dedi

SAMSUN HABER 19.04.2019, 18:09
Yusuf Ziya Yılmaz: Hedeflerimizde şaşma olmayacak
banner1353
banner1375

AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz; büyük, güçlü Türkiye için mücadelenin süreceğini, hedeflerde ise asla şaşma olmayacağını söyledi.
Çeşitli ziyaret ve programlar gerçekleştiren Yılmaz, yol üzerinde trafik denetlemesi yapan polislerin ve belediye çalışanlarının yanında durarak Berat Kandili'ni kutladı. Daha sonra, AK Parti İlkadım  İlçe Başkanı Oktay Avcılar ve yönetim kurulunu ziyaret eden Yılmaz, Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar ile birlikte Çinik Mahallesi'nde Ayşe Bilgin'in cenaze namazına katıldı. Ardından rahatsızlığı nedeniyle evinde tedavi gören eski Kışla Mahallesi Muhtarı Ahmet Şahin'i ziyaret etti, geçmiş olsun dileklerini iletti.

HALKIMIZIN KARARI BAŞTACIDIR
İlkadım ilçe başkanlığında açıklamalarda bulunan Milletvekili Yılmaz,  hiç bir zaman haktan, hukuktan ayrılmayan, demokrasinin gereklerini harfiyen yerine getirmeye çalışan AK Parti iktidarının Türkiye'de değişim ve dönüşümün öncülüğünü yaptığını ifade etti.
Türkiye'nin önemli bir yerel seçimi geride bıraktığını, şimdi çok çalışma, hizmet, halkın gönlüne daha çok girme dönemi olduğunu ifade eden milletvekili Yılmaz, sandıktan çıkan sonuçların baş tacı gören bir siyasi parti olarak, herkesi kucaklayarak yola devam edileceğini kaydetti.

DAHA ÇOK ÇALIŞACAĞIZ
"Birlik ve beraberliğimiz devam ettikçe, halkımız yanımızda oldukça aşamayacağımız engel yok" diyen Yılmaz, "Türkiye büyük hedeflerine halkımızın güçlü desteğiyle ulaşacak. 31 Mart yerel seçimleri geride kaldı. Artık önümüze bakmamız teşkilatlarımız, meclis üyelerimiz, belediye, ilçe başkanlarımız, halkımız el ele vererek gönül belediyeciği yolunda ilerlememiz gerekli. Eksikliklerini, hatalarını gören, özeleştirisini yapan, bunları gideren, halkına güvenen bir parti olarak yeni bir döneme girdik. Türkiye için, şehirlerimiz için, halkımız için büyük hedefleri olan kadrolarız. Cumhurbaşkanımız, Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın liderliğinde daha çok çalışacağız. Ülkemiz için hedeflerimizde asla şaşma olmayacak." diye konuştu.


Yılmaz, Samsun'daki ofisinde Gümüşhane Belediye Başkanı Ercan Çimen ve meclis üyesi Ali Şişman'ı da ağırladı. 


 

Yorumlar (0)
hafif yağmur
Namaz Vakti 21 Şubat 2020
İmsak 05:49
Güneş 07:14
Öğle 12:53
İkindi 15:52
Akşam 18:23
Yatsı 19:42