banner1518

banner1365

banner1526

banner1345

banner1496

banner1324

Yılmaz: 'Vatandaşa kulak veriyoruz' - Samsun Haberleri

banner1357

Terme ve Salıpazarı İlçesi'nde selin ardından vatandaşlar ile bir araya gelen AK Parti Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, "Yaşanan acıları sıkıntıları birlikte yaşıyor, çözümü noktasında birlikte hareket ediyoruz" dedi

SAMSUN HABER 29.08.2019, 12:58
253
Yılmaz: 'Vatandaşa kulak veriyoruz' - Samsun Haberleri
banner1353

AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz,  Terme ve Salıpazarı İlçesi'nde meydana gelen sel felaketinin ardından bölgede çalışmalarını sürdürüyor.  Milletvekili Yılmaz'a Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar da eşlik etti. Bölgede yürütülen çalışmalar ile ilgili bilgi alan Yılmaz, vatandaşların da talep ve önerilerini dinledi. 

ÜRETİCİNİN YANINDAYIZ

Sel sonrası mağdur olan üreticileri de ziyaret eden Milletvekili Yılmaz, "Fındık ve tarım bölgemizde önemli bir geçim kaynağı, ekonomimize de büyük katkıları var. Terme'de yaşanan selin ardından zarara uğrayan üreticilerimizi ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerimizi ilettik. Yaşadıkları sıkıntıları yerinde gördük, taleplerini dinledik. Her zaman üreticimizin yanındayız" dedi.

HALKIN YANINDAYIZ 

AK Parti Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz,  çalışmaları yakından takip ettiklerini belirterek,"Selin ardından çalışmalar aralıksız devam ediyor. Bizlerde bölgede halkımızın yanındayız.  Çalışmaları yakından takip ediyor, vatandaşlarımızla birebir görüşerek onları dinliyoruz. Her bir vatandaşımızın sesine kulak veriyoruz. Yaşanan acıları sıkıntıları birlikte yaşıyor, çözümü noktasında birlikte hareket ediyoruz. Selin ilk anından itibaren tüm kamu kurum ve kuruluşlarımız bölgede seferber oldu. Yoğun bir çalışma sergiledi ve halen devam ediyor. Bizler, devletimiz her zaman bölge halkımızın yanındayız" diye konuştu.

Yorumlar (0)