banner1518

banner1365

banner1526

banner1345

banner1525

banner1337

Yılmaz'dan gençlere nasihat: Zorluk çekmeden olmaz

banner1357

AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, "Zorluk çekmeden, çok çalışmadan, kendimizi geliştirmeden, işimizi severek gönülden yapmadan başarı basamaklarını atlamamız mümkün değil" dedi.

SAMSUN HABER 26.09.2019, 16:05
105
Yılmaz'dan gençlere nasihat: Zorluk çekmeden olmaz
banner1353

AK Parti Samsun İl Gençlik Kolları Yönetim Kurulu toplantısına katılan AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, gençlerle bilgi ve tecrübelerini paylaştı.

ÜMİTSİZLİĞE KAPILMAYIN
Gençlere ümitsizliğe kapılmadan çok çalışma, günümüz şartlarına göre donanımlarını artırma, sürekli eğitim konularında tavsiyelerde bulunan Yılmaz, Türkiye'nin geleceğinin hepimiz gibi gençlerin de omuzlarında olduğunu, onlara her zaman büyük bir güven duyduklarını ifade etti. Yılmaz; gençlere değer veren, onların önünü açan, her türlü imkana kavuşmaları için olanaklar tanıyan, siyaset başta olmak üzere gençlere tereddütsüz görev, yetki veren bir partinin mensubu olduklarını anımsattı.

ZOR AMA İMKANSIZ DEĞİL
AK Parti siyasetinde her bir gencin talep ve önerinin öncelikli olduğuna vurgu yapan Yılmaz, "Gençlerimizin öneminin farkındayız ve her zaman yanlarındayız. Onlar, yarın hepimizin yerine gösterdikleri başarı ile gelecek. Biz de gençtik, zorlu bir hayat mücadelesinin ardından çeşitli kariyerler yaparak bugünlere kadar geldik. Zorluk çekmeden, çok çalışmadan, kendimizi geliştirmeden, işimizi severek gönülden yapmadan başarı basamaklarını atlamamız mümkün değil. 
Yılmaz, gençlere değer veren bir ülkenin kaybetmesinin mümkün olmadığını da sözlerine ekledi.

Yorumlar (0)