Hilas Otel

Çelik İnşaat

Yıldız: Eğitimin kalbi Samsun'da atacak

Eğitim Bir-Sen Samsun Şube Başkanı Hamdi Yıldız, bir otelde düzenlediği akşam yemeği sonrasında Eğitim Bir-Sen'in seçim süreciyle ve gelecekte yapacaklarıyla ilgili açıklamalarda bulundu. 

Yıldız: Eğitimin kalbi Samsun'da atacak
banner1311

Eğitim Bir-Sen Samsun Şube Başkanı Hamdi Yıldız yaptığı basın toplantısında, "Eğitimin kalbi Samsun'da atacak dedik. Bunu gerçekleştirmebilmek adına Samsun'da eğitimin paydaşlarıyla bu işin organizasyonunu yapacağız" dedi.

'DEMOKRASİ ŞÖLENİ YAŞANDI'
Eğitim Bir-Sen' de 5 aylık bir seçim süreci yaşandığını belirten Eğitim Bir-Sen Samsun Şube Başkanı Hamdi Yıldız, "Aslında seçim değil bir demokrasi şöleni yaşandı. Bu süreçte Türkiye'de 450 bine yakın üyesi olan Egitim Bir-Sen'in 122 bin üyesi oy kullandı. Bu demokrasi şenliği olarak Türkiye'de ortaya konulmuş olan bir süreç olarak karşımıza çıktı. Bu durum yenileşmenin ve tazeleşmeye sebebiyet verdi. Bu süreçte en ufak kavga veya kırgınlık olmadı" dedi.

'ORGANİZASYONUNU YAPACAĞIZ'
Samsun'un eğitimde en fazla konuşulacak il olacağını söyleyen Yıldız, "Eğitimdeki en önemli paydaşı olan Eğitim Bir-Sen'in sadece eğitim dediği 4 yılı takip edeceğiz. Eğitimin kalbi Samsun'da atacak dedik. Bunu gerçekleştirmebilmek adına Samsun'da eğitimin paydaşlarıyla bu işin organizasyonunu yapacağız" diye konuştu. 

Haber: Emre ÖNCEL - Hande ONAT

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1313

banner1308