banner1365

banner1496

banner1499

banner1334

Yer Samsun: 2 kitap getirene köy kahvaltısı indirimli

banner1357

Legend Oteli ziyaret eden misafirler, Ayvacık’ta bulunan köy okullarına gönderilmek üzere 2 kitap getirdiği takdirde, birbirinden lezzetli, bol çeşitli, doğal ve taze serpme köy kahvaltısından indirimli olarak yararlanıyor.

SAMSUN HABER 11.10.2019, 12:29 11.10.2019, 12:44
banner1353
banner1375

Samsun’un Ayvacık İlçesi’nde hizmet veren, şehrin ilk ve tek doğa oteli unvanına sahip, Legend Otel; şehrin stresinden uzak, Karadeniz’in eşsiz doğası ve yeşilin yüzlerce tonunun bir arada bulunduğu saklı bir cennette yer alıyor. Suat Uğurlu Baraj Gölü kıyısında bulunan, Samsun merkeze 52 km mesafede, 14 bin metrekare yeşil alan içerisinde kurulan dev tesis, 43 oda, 1+1 10 adet bungalov ev, dış bahçe açık teras bölümü, toplantı salonu, oyun parkı, kır düğün alanı ve 200 araçlık otoparktan oluşuyor.

ORGANİZASYONLARI FARKLI BOYUTA TAŞIYOR

Legend Oteli ziyaret eden misafirlerin, Ayvacık’ta bulunan köy okullarına gönderilmek üzere 2 adet kitap getirdiği takdirde, birbirinden lezzetli, bol çeşitli, doğal ve taze serpme köy kahvaltısından indirimli olarak yararlanabiliyor. Legend Otel, her cumartesi canlı müzik eşliğin de müşterilerine kusursuz saatler yaşatıyor. Kurumların, özel şirketlerin toplantı ve seminerlerine ev sahipliği yapmasının yanı sıra, yeni çiftlerin düğün organizasyonlarını, yeşilliğin ve huzurun içinde yapılan kır düğünleriyle farklı ve ayrıcalıklı başlangıçların tek adresi oluyor. 

SAKLI CENNET AYVACIK

Yurtdışından da misafirler ağırladıklarını ifade eden İşletme Müdürü Bülent Mollahüseyinoğlu, “Yakın zamanda su sporları aktivitelerimiz ve tekne turlarımız başlayacak. Öte yandan kahvaltımız tamamen köy kahvaltısıdır. Biz bununla ilgili bir sosyal sorumluluk projesi başlattık. Kahvaltıya gelen misafirlerimiz, Ayvacık’ta bulunan köy okullarına gönderilmek üzere 2 kitap getirdiği takdirde kahvaltımızdan indirimli olarak yararlanıyor” diye konuştu.

Merve İLHAN, Cemal KAPTAN

Yorumlar (0)