banner1320

Yeni başkan Taşkıran oldu

İlkadım Kent Konseyi Başkanlığı'na seçilen Yahya Taşkıran'ı tebrik eden İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, "İlçemize hizmet adına, kapılarımız tüm fikirlere açık olacak " dedi

Yeni başkan Taşkıran oldu
banner1314

Samsun'da İlkadım Kent Konseyi 4'üncü dönem yeni yönetimini belirledi. Yıldıray Çınar Kültür Merkezi'nde yapılan İlkadım Kent Konseyi Genel Kurul Toplantısı'na İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, Samsun Barosu Başkanı Kerami Gürbüz, yönetim kurulu üyeleri, STK temsilcileri ve muhtarlar katıldı. Yapılan kurulda konsey, açık oylama ile yeni başkanı ve yürütme kurulunu belirledi. 

MAHALLE MECLİSİ KURULACAK
İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, konseye yeni dönemde de destek vereceklerini belirterek, "Konseyimiz bünyesinde 'Mahalle meclisi' kurarak vatandaşımızın taleplerini ilk ağızdan öğrenme ve çözüm üretme şansı bulacağız. Böylelikle daha sağlam bir iletişim kurarak hemşehrilerimize hızlı çözümlerle hizmet götüreceğiz. Yeni dönemde Kent Konseyimizin kapıları vatandaşlarımıza sonuna kadar açık olacak ve bu şehri örnek projelerle birlikte güzelleştireğiz. Desteklerimizde devam edecek. İlkadım Kent Konseyi'nin yeni başkanı ve üyelerine başarılar dilerim" dedi.

HER ŞEY İLKADIM İÇİN
İlkadım Kent Konseyi Başkanı Yahya Taşkıran, Birlik ve beraberliğin önemine dikkat çekerek, "İlkadım için, tüm katılımcılarımızın yanı sıra ilçemize katkı sağlayacak fikri olan bütün vatandaşlarımızla birlikte çalışacağız. Hep birlikte projeler üreterek başarılı bir yönetim sergilemek için elimizden geleni yapacağız. Bu önemli göreve beni layık gören herkese yürekten teşekkür ederim" diye konuştu.

BAŞARI DİLEDİ 
Önceki dönem İlkadım Kent Konseyi Başkanı Prof. Dr. Bünyamin Kocaoğlu,  İlkadım için güzel şeyler yaptık. Birlikte çalışarak projeler ürettik. Bu güzel çalışmalardan dolayı hepinize teşekkür eder, yeni seçilen konsey başkanımıza ve yönetimine başarılar dilerim" ifadelerini kullandı. 

Güncelleme Tarihi: 25 Haziran 2019, 14:47
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1313

banner1300