banner1365

banner1469

banner1345

banner1468

Yeni başkan Taşkıran oldu

banner1357

İlkadım Kent Konseyi Başkanlığı'na seçilen Yahya Taşkıran'ı tebrik eden İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, "İlçemize hizmet adına, kapılarımız tüm fikirlere açık olacak " dedi

SAMSUN HABER 25.06.2019, 14:42 25.06.2019, 14:47 Admin
Yeni başkan Taşkıran oldu
banner1353
banner1375

Samsun'da İlkadım Kent Konseyi 4'üncü dönem yeni yönetimini belirledi. Yıldıray Çınar Kültür Merkezi'nde yapılan İlkadım Kent Konseyi Genel Kurul Toplantısı'na İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, Samsun Barosu Başkanı Kerami Gürbüz, yönetim kurulu üyeleri, STK temsilcileri ve muhtarlar katıldı. Yapılan kurulda konsey, açık oylama ile yeni başkanı ve yürütme kurulunu belirledi. 

MAHALLE MECLİSİ KURULACAK
İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, konseye yeni dönemde de destek vereceklerini belirterek, "Konseyimiz bünyesinde 'Mahalle meclisi' kurarak vatandaşımızın taleplerini ilk ağızdan öğrenme ve çözüm üretme şansı bulacağız. Böylelikle daha sağlam bir iletişim kurarak hemşehrilerimize hızlı çözümlerle hizmet götüreceğiz. Yeni dönemde Kent Konseyimizin kapıları vatandaşlarımıza sonuna kadar açık olacak ve bu şehri örnek projelerle birlikte güzelleştireğiz. Desteklerimizde devam edecek. İlkadım Kent Konseyi'nin yeni başkanı ve üyelerine başarılar dilerim" dedi.

HER ŞEY İLKADIM İÇİN
İlkadım Kent Konseyi Başkanı Yahya Taşkıran, Birlik ve beraberliğin önemine dikkat çekerek, "İlkadım için, tüm katılımcılarımızın yanı sıra ilçemize katkı sağlayacak fikri olan bütün vatandaşlarımızla birlikte çalışacağız. Hep birlikte projeler üreterek başarılı bir yönetim sergilemek için elimizden geleni yapacağız. Bu önemli göreve beni layık gören herkese yürekten teşekkür ederim" diye konuştu.

BAŞARI DİLEDİ 
Önceki dönem İlkadım Kent Konseyi Başkanı Prof. Dr. Bünyamin Kocaoğlu,  İlkadım için güzel şeyler yaptık. Birlikte çalışarak projeler ürettik. Bu güzel çalışmalardan dolayı hepinize teşekkür eder, yeni seçilen konsey başkanımıza ve yönetimine başarılar dilerim" ifadelerini kullandı. 

Yorumlar (0)
parçalı bulutlu
Namaz Vakti 22 Ocak 2020
İmsak 06:18
Güneş 07:47
Öğle 12:51
İkindi 15:22
Akşam 17:45
Yatsı 19:09