banner1365

banner1497

banner1499

banner1334

Yaşlılar için seferber oldular - Samsun Haber

banner1357

Samsun'un Salıpazarı ilçesinde salgın nedeniyle evlerinden çıkmayan 65 yaş ve üstü ile kronik rahatsızlığı olan vatandaşların ihtiyaçları, ‘Vefa Sosyal Destek Grubu’ ekiplerince karşılanıyor.

SAMSUN HABER 26.03.2020, 16:10 Anıl Kuranel
Yaşlılar için seferber oldular - Samsun Haber
banner1353
banner1375

Samsun'un Salıpazarı ilçesinde Belediye,Jandarma,Emniyet,Milli Eğitim,Sosyal Yardımlaşma ve İlçe Tarım Müdürlüğü olmak üzere altı grup halinde çalışan Salıpazarı Vefa Sosyal Destek Grubu, 44 mahallede ihtiyaç sahibi ailelerin sıkıntı ve ihtiyaçların giderilmesi için çalışmalarını sürdürüyor. Yardım paketlerinin gerçek ihtiyaç sahibi ailelere ulaştırıldığından emin olmak için muhtarlar da ekiplere destek oluyor.

SABIR VE ANLAYIŞ BEKLİYORUZ

Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül “Vefa Sosyal Destek Grubu  çalışanlarımız, Koronavirüs salgını tedbirleri kapsamında sokağa çıkması kısıtlanan 65 yaş ve üzeri vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını gidermek için özveriyle çalışmalarına devam ediyor. Sıkıntılı günler yaşadığımız bu süreçte, hastalığın yayılmasının önlenmesi amacıyla vatandaşlarımızdan hijyen, sosyal mesafe ve evde kalma hususlarında sabır ve anlayış bekliyoruz. Kendimizi en güvende hissettiğimiz evlerimizde kalalım” dedi.

Yorumlar (0)