Hilas Otel

Çelik İnşaat

Vezirköprülü miniklere özel sınıf

Samsun’un Vezirköprü ilçesindeki bir okulda "Zeka Oyunları Sınıfı" açıldı.

Vezirköprülü miniklere özel sınıf

Açılış öncesinde okulda daha önce yapılmış olan etkinliklerin yer aldığı slayt gösterisi izlendi. Ardından sınıfın açılışı protokol tarafından yapıldı. Okul Müdürü Hüseyin Can, sınıftaki her şeyin eski malzemelerden yapıldığını, öğretmenlerin özverili çalışmaları ile boyanarak tekrar kullanıma kazandırıldığını ve sınıf konseptinin bu şekilde  belirlendiğini söyledi. Sınıftaki oyunlarla tek tek ilgilenen Kaymakam Kudret Kurnaz’a oyunlar hakkında bilgi verildi. Katamino, mangala, 3 taş, atla-topla, surakarta, pratik bardaklar, reversi, q-big vb oyunlar birlikte oynanarak oyunlar tanıtıldı. Okulun peyzaj eksikliğini fark eden Belediye Başkanı İbrahim Sadık Edis, şu anda birçok okulda çalışmaların devam ettiğini, ilk fırsatta Firdevs Yılmaz İlkokuluna da gereken desteğin verileceğini söyledi.  


  
Ziyaretten memnuniyetle ayrıldığını ifade eden Kaymakam Kudret Kurnaz, eğitim toplantıları kapsamında okulu tekrar ziyaret edeceklerini söyleyerek başarılar diledi. Açılış Vezirköprü Kaymakamı Kudret Kurnaz, Belediye Başkanı İbrahim Sadık Edis, Milli Eğitim Müdürü Ahmet Demircan'ın katılımı ile gerçekleşti.   

İHA

YORUM EKLE
YORUMLAR
Asarcık lı değilim
Asarcık lı değilim - 6 ay Önce

TV proğramını izledim, 13 kişiye sorulmuş... İlçenin en önemli sorunu işsizlik çıkmış tamam bu iktidarın işi denilebilir ama Belediye başkanı işsizliğe dair tarımda, hayvancılıkta, yerel ürünlerin pazarlaması ile ilgili ne yapılmış!!! 2. Sorun yol olarak çıkmış bu tamamen belediyenin işi önceki belediye başkanı hiç bir iş yapmadığı için mahalle aralarında biraz taş döşenmesi iyi diye tarif ediliyor, ana arterlerde yollarla ilgili belediye bir şey yaptı mı, Kavak yolu, Canik samsun yolu ile ilgili ne yapıldı, belediye sosyal medyadan çalışma yapanlara destek oluyorum demenin ötesinde ne yapmış, 3. Sorun Asarcık ın SU Sorunu yılların sorunu, Asarcık YAYLA ama vatandaş damacanadan su içiyor parası olan, so sorunu sebebiyle böbrek rahatsızlığı, mide rahatsızlığı en yüksek yerleşim yerlerinden birisi... Peki sayın başkan 5 yılda bu kadar önemli su konusuna hiç aklına getirdi mi? Reklam olmadığı için su konusuna hiç girmedi mi? Yani konunun özeti 15-20 kişilik bir anketle, röportaj yaparak bir sonuç çıkmaz, bu kişiler belliki hazırlanmış kişiler.....

SIRADAKİ HABER