Hilas Otel

Çelik İnşaat

Vezirköprü yerel seçim anketi sonuçları

Samsun Canlı Haber TV’de ekranlara gelen 'Seçime Doğru' programı, ilçelerde yerel seçimlerin nabzını tutmaya başladı. İlk programda; Samsun'un Asarcık, Kavak, Havza, Ladik ve Vezirköprü ilçeleri ele alındı

2019 Yerel Seçimleri'ne 146 gün kala ORA Araştırma ve Anket Şirketi'nin ilçe ilçe yaptığı anketlerin ve Samsun Canlı Haber halk röportajlarının değerlendirildiği Mahmut Erdoğan moderatörlüğünde, usta gazeteci Necdet Uzun, Erdal Bozkurt ve Barış İpek'in yorumcu olarak katıldığı Seçime Doğru programı dün başladı. Seçimin nabzının tutulduğu programda; ilçelerde çarpıcı detaylar ortaya çıktı.
 

VEZİRKÖPRÜ'DE BAŞKAN GÖNÜLLERE GİRDİ
Samsun Medya Grubu Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Erdal Bozkurt, 2014 yılı yerel seçimlerinde Vezirköprü İlçesi'nin oy dağılımına bakıldığında AK Parti'de yüzde 68.09 ile İbrahim Sadık Edis   MHP'de yüzde 23.31 ile Hasan Doğru CHP'de ise yüzde 4.69 ile Bülent Tokatlıoğlu'nun oy aldığını belirtirken; Samsun Canlı Haber TV mikrofonlarına konuşan vatandaşlar ise başkanlarından memnun olduklarını ilçede bir sıkıntı yaşamadıklarını ifade etti.

Vezirköprü’de çarpıcı bir şekilde en büyük sorunun su olduğuna dikkat çeken ORA Genel Koordinatörü Barış İpek," Yüzde 42 oranında ilçenin en büyük sorunu sudur. Bu cevap, işsizlik ve ilgisizliğin önüne geçmiştir" dedi.
Samsun Medya Grubu Yayın Kurulu Başkanı Necdet Uzun ise Vezirköprü Belediye Başkanı'nın ilçeye katkısının büyük olduğunu ifade ederek,"Görünen köy kılavuz istemez Vezirköprü, AK Parti iktidarında güzel hizmetler yaptı. Bunda da mevcut belediye başkanının katkısı büyük" diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 06 Kasım 2018, 10:23
YORUM EKLE
YORUMLAR
Orhan yazici
Orhan yazici - 6 ay Önce

V. Koprunun belediye baskaninin yanindakiler den 3 kisi si var devamli yapilacak halka donuk projeleri var uretiyorlar.

SIRADAKİ HABER