banner1365

banner1496

banner1499

banner1334

Vali Kaymak'tan o iddiayla ilgili açıklama - Samsun Haber

banner1357

Ünlü bilim insanı Prof. Dr. Mustafa Çetiner'in katıldığı bir televizyon kanalında söylediği 'Samsun'da süper bulaştırıcı var' iddiası, Samsun Valisi Osman Kaymak tarafından yalanlandı

SAMSUN HABER 28.03.2020, 13:36 28.03.2020, 15:08 Ayşe Çolak
Vali Kaymak'tan o iddiayla ilgili açıklama - Samsun Haber
banner1353
banner1375

CNN Türk'te canlı olarak yayınlanan "Akıl Çemberi" adlı programın konuğu olan ünlü bilim insanı Prof. Dr. Mustafa Çetiner'in, Samsun ile ilgili  ortaya attığı 'Samsun'da süper bulaştırıcı vardı' sözlerine, Samsun Valisi Osman Kaymak'tan yalanlama geldi.

BÖYLE BİR DURUM YAŞANMADI

Vali Kaymak sosyal medya hesabından yaptığı duyuruda; 'Samsun'da süper bulaştırıcı olduğu' iddialarının doğru olmadığını belirterek, "İlimizde böyle bir durum yaşanmamıştır. Ülkemizin içinden geçtiği bu hassas dönemde lütfen resmi kurumlar tarafından yapılmayan açıklamalara itibar etmeyelim" dedi.

SÜPER BULAŞTIRICI

CNN Türk'te canlı olarak yayınlanan "Akıl Çemberi" adlı programın konuğu olan ünlü bilim insanı Prof. Dr. Mustafa Çetiner, "Samsun'da süper bir bulaştırıcı vardı. Dedesi umreden geldiği zaman ondan bulaşıyor. Bu çocuk bir hamburgercide çalışıyor ve onlarca insanı enfekte etti" demişti.

Yorumlar (0)