banner1365

banner1469

banner1345

banner1468

Vali Kaymak'tan 'Müzede Selfie' - Samsun haber

banner1357

Sosyal medya üzerinde başlatılan 'Müzede Selfie Günü' etkinliği kapsamında başlatılan kampanyaya Samsun Valisi Osman Kaymak da destek verdi 

SAMSUN HABER 15.01.2020, 15:23 Admin
Vali Kaymak'tan 'Müzede Selfie' - Samsun haber
banner1353
banner1375

Sosyal medya üzerinde başlatılan 'Müzede Selfie Günü' etkinliği kapsamında başlatılan kampanyaya Samsun Valisi Osman Kaymak da destek verdi 

TANITIM AMAÇLANIYOR
Sosyal medya üzerinde başlatılan 'Müzede Selfie Günü'etkinliği kapsamında müzelerin uluslararası alanda tanıtımı, vatandaşların müze bilincini geliştirmek amacıyla başlatılan kampanyaya Samsun Valisi Osman Kaymak, Gazi Müzesi'nde selfie çekerek destek oldu. 

BAKANLIK BAŞLATTI
Kültür ve Turizm Bakanlığı, dünya genelinde müzelere ilgiyi artırmak amacıyla sosyal medya üzerinde başlatılan 'Müzede Selfie Günü' etkinliği kapsamında ülkedeki müzelerin uluslararası alanda tanıtımı ve yediden yetmişe tüm vatandaşların müze bilincini geliştirmek için ödüllü yarışma düzenledi. Uluslararası alanda 15 Ocak'ta kutlanacak 'Müzede Selfie Günü' için Türkiye’de düzenlenen yarışmaya 11 Ocak'tan itibaren 15 Ocak gece yarısına kadar katılım sağlanabilecek. Türkiye'deki müzelerden, belirlenen etiketlerle Instagram, Twitter ve Facebook üzerinden öz çekimlerden Bakanlıkça seçilen öz çekim sahiplerine ödül verilecek.

HEDİYE VERİLECEK
Türkçe, İngilizce, Rusça ve Arapça dillerinde duyurusu yapılan yarışma kapsamında gönderilen öz çekimlerden birinci olan Türk katılımcıya MüzeKart, uluslararası katılımcıya ise Türkiye’de bulunacağı tarihte Devlet Opera ve Balesinin etkinliklerinden davetiye armağan edilecek. Yarışmaya katılmak isteyen sosyal medya kullanıcılarının, Türkiye’deki müzelerden #museumselfiedayturkey ve #müzedeselfiegünü etiketleri ile öz çekimlerini paylaşması gerekiyor.

Yorumlar (0)
hafif yağmur
Namaz Vakti 18 Ocak 2020
İmsak 06:20
Güneş 07:50
Öğle 12:50
İkindi 15:18
Akşam 17:41
Yatsı 19:05