banner1365

banner1496

banner1499

banner1334

Vali Kaymak'tan Büyük Anadolu'ya başarı dileği - Samsun haberleri

banner1357

Samsun Valisi Osman Kaymak, Büyük Anadolu Hastaneleri'nin yeni hizmet binasını ziyaret etti. Vali Kaymak, Büyük Anadolu Hastaneleri'nin Türkiye'deki özel hastanelerde öncü ve Samsun'un sağlık kenti olmasında büyük katkılarının olduğunu ifade etti

SAMSUN HABER 06.09.2019, 12:43
Vali Kaymak'tan Büyük Anadolu'ya başarı dileği - Samsun haberleri
banner1353
banner1375


Samsun Valisi Osman Kaymak, Büyük Anadolu Hastaneleri'nin yeni hizmet binasını ziyaret etti. Vali Kaymak, Büyük Anadolu Hastaneleri'nin Türkiye'deki özel hastanelerde öncü ve Samsun'un sağlık kenti olmasında büyük katkılarının olduğunu dile getirdi.

Samsun Valisi Osman Kaymak, Büyük Anadolu Hastaneleri yeni hizmet binasını ziyaret ederek Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Yakup Yönten, Başhekim Dr. Alparslan Tuhta ve Genel Müdür Yardımcısı Tayfun Mercan ile bir araya geldi. 

BAŞARI DİLEDİ
Büyük Anadolu Hastaneleri'nin Türkiye'deki özel hastanelerde öncü ve Samsun'un sağlık kenti olmasında büyük katkılarının olduğunu ifade eden Vali Kaymak, ziyaret sonrası yeni hizmet binası için bir kez daha memnuniyetlerini dile getirerek, başarı diledi. 
Büyük Anadolu Hastaneleri Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Yakup Yönten de, Vali Kaymak’a ziyaret ve ilgisi için teşekkürlerini iletti.

Yorumlar (0)