banner1365

banner1496

banner1499

banner1334

Vali Kaymak sağlıkçıları unutmadı - Samsun Haber

banner1357

Samsun Valisi Osman Kaymak korona virüs ile mücadele eden sağlık çalışanlarını unutmadı. Personele kurabiye ve nokul gönderen Vali Kaymak, " Gecesini gündüzüne katan sağlık personelimize ne yapsak azdır" dedi

SAMSUN HABER 20.03.2020, 22:14 esra vural
Vali Kaymak sağlıkçıları unutmadı - Samsun Haber
banner1353
banner1375

Samsun Valisi Osman Kaymak, korona virüs (COVİD-19) salgınına karşı gece gündüz mücadele eden ve insan sağlığı için yoğun mesai harcayan sağlık çalışanları için Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi acil servis çalışanlarına nokul ve kurabiye gönderdi.

NE YAPSAK AZ 

Vali Osman Kaymak mesajında, " Küresel sorun olan (COVİD-19)'a karşı hep birlikte verdiğimiz ulusal mücadelemizde mesai mefhumu gözetmeksizin fedakar ve özverili çalışmalarla şüphesiz en büyük paya sahip olan siz değerli sağlık personelimize şükranlarımı ve saygılarımı sunarım. Bu süreçte gecesini gündüzüne katan bütün sağlık personelimize ne yapsak azdır" ifadelerine yer verdi.

TEŞEKKÜR ETTİ

Hediyesinden ötürü Vali Kaymak'a teşekkür eden Samsun  İl Sağlık Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Muhammet Ali Oruç da " Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi acil servisi çalışanlarımıza yaptırdığı Samsun nokulu ve kurabiyeler için şükranlarımızı sunuyoruz" dedi.

Dilber BAHADIR

Yorumlar (0)